Wpis z mikrobloga

@intruzzz: :) hej, no więc mam fajną ibize 1.9 TDi, z 2007 roku. Fabrycznie 100 KM, przesterowany komputer w firmie w gdańsku na 130 KM (opłacało się moim zdaniem).

Fajna wersja, "sport", chyba tego nie sprzedawali w Polsce (tapicekra, białe zegary, lewarek zmiany biegów, tłumik końcowy podwójny prowadzony na wprost).

Mój egzemplarz jest z Holandii. Przyjechał na kołach. Przerysowana lewa strona (błotnik i drzwi). Naprawialiśmy to w Gdańsku, bardzo profesjonalnie w warsztacie pod stałym nadzorem mojego ojca. Ogólnie zależało mi na sprowadzeniu auta, które nie zostało wcześniej naprawione, bo nigdy nie wiadomo jak to zrobili.

Przyjechał z przebiegiem ~17k km. Obecnie ma 88.800 km. Wszystko przeze mnie zrobione. Wymiana oleju co 15k km przestrzegana rygorystycznie. Z resztą serwisy wszystkie cały czas robione - na serwisie i częściach nigdy nie oszczędzałem.

Wyposażenie całkiem bogate - elektryka pełna, tempomat, climatronic, czujnik deszczu itp.

Zdjęcia, stare, ale wygląda tak samo cały czas :) Aha, wstawiłem sobie zderzak z przodu z wersji cupra/fr.

https://onedrive.live.com/redir?resid=51AD7B5BCABB0740!5861&authkey=!AH9k-vxr6qVX7-w&ithint=folder%2c.JPG

Jak by co możesz śmiało pytać :) qgp[at]wp.pl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@intruzzz: Hej, jeszcze się nie zastanawiałem za ile, bo go nie wystawiłem jeszcze :) Na pewno nie będzie to najdroższy egzemplarz na allegro ;), będę raczej szukał uczciwej ceny (btw. w aucie głośniki dls, radio z zest. bluetooth i wygłuszenie drzwi za ok. 2000 pln w gratisie zostawiam, dwa komplety felg+opon). Co do silnika - nie jest zły. Zależy do czego potrzebujesz auto. Ja jeżdżę stosunkowo mało, około 700 km
  • Odpowiedz
tak, w gdańsku autko. Daleko masz? Jakby co można się zgadać to byś ocenił czy w ogóle Cie diesel przekonuje czy nie bardzo :) Ja dla siebie też szukam teraz benzyniaka
  • Odpowiedz