Wpis z mikrobloga

Którego wątku najbardziej ci brakuje w US17?

  • Kłótni Konona z Majorem 56.0% (103)
  • Wątku nadprzyrodzonego 4.3% (8)
  • Wątku kulinarnego 2.2% (4)
  • Wojny Szkolno-Bobolskiej 12.5% (23)
  • Wątku sakralnego 3.3% (6)
  • Cross-overów z innymi youtuberami 0% (0)
  • Wątku motoryzacyjnego 2.7% (5)
  • Wątku nitrosafari 4.9% (9)
  • Świata według Łosiów 11.4% (21)
  • Trollujących telefonów i listów 2.7% (5)

Oddanych głosów: 184

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@Midnight_Animal: Nowakowie, kochani moi... Jacy wy kochani, wy diabły jesteście! Mordercze, kwiopiłcze. Dlaczego wy się znęcacie się? Mam apel do Sławomira, które chce przejąć mieszkanie moje i mnie wyp###dolić na bruk! Tak, Sławuniu. Tak ty to umiesz robić niegodnie i nieuczciwie. Wy tylko czekacie i chcecie, ażeby ja odeszedł z tego światu. To będzie dla was fajnie! Będzie dla was radość, szczerość, uczciwość!
  • Odpowiedz
@Image546: Wojna szkolno-bobolska miała ten swój klimat, tym bardziej ze starym, dobrym, zapijaczonym gangsta mexykiem. Knurze exposa do korzonkano vs menelskie kontrmateriały nagrywane zimą w cienkiej koszuli bądź serbskiej bluzie, to było to - tym bardziej że obie strony miały za sobą kawał wzajemnej historii.
O oczywistości takiej jak pamiętny najazd na chatę mexicano z Fiodorem i majorem chyba nie muszę wspominać.
  • Odpowiedz
@Image546: Kononoskopie połączone z kłótniami z małżonkiem (zwłaszcza w wersji VR z dwóch perspektyw) oraz innymi postaciami (np. bobolakiem), ciekawymi listami i trollami. To było bardzo fajne.
  • Odpowiedz
@Image546: Mnie brakuje nitrosafari, to był format prosty acz nie prostacki, fajne były te spontaniczne polowania pompolinego. Teraz możnaby robić to samo z Rafałkiem jak jedzie na hoboki ale jest to trudniejsze po pierwsze ze względu na to, że jest bardziej mobilny od strusia po drugie trudniej wydedukować godziny żerowania i po trzecie obszar jest większy. Ale to byłoby fajne nagrywanie łypiska zielonego, zaglądanie kamerami do hoboków w celu stwierdzenia
  • Odpowiedz