Wpis z mikrobloga

założyłem konto na X (dawniej Twitter xD), bo czasem na wykopie pojawia się jakiś content z X i do jego wyświetlenia trzeba mieć konto

ilekroć tam wejdę na główną to mniej więcej takie rzeczy widzę:

- Julki piszące o tym, że lubią cpać i się ruchać
- gore, ostatnio filmik jakiegoś typa z ogromną raną na plecach, przez którą było widać mu żebra i ruszające się płuco
- bójki, przeważnie jakieś patusy znęcające się nad słabszymi kolegami
- onlyfansiary

wiem, że wyświetlany content jest często wybierany na bazie tego, co oglądałem, ale ja oglądam głównie filmiki z Ukrainy - może trochę tłumaczy to gore
o resztę nie prosiłem

czy tam zawsze tak było, czy to złoty dotyk Elona?

#twitter #x #xdawniejtwitter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: Masz najwyraźniej mało własnej aktywnosci, nieobserwujesz zbyt wiele - ja nic z takich rzeczy nie widzę. Albo właśnie to lubisz i z tym podejmujesz interakcje ;D

Jedyne co mogę zarzucić to to że czasem treści wielkich kont przewijają się zbyt często a warto byłoby eksponować też te mniej postujące
  • Odpowiedz
@powodzenia: Twitter zawsze był trochę śmietnikiem. Ale przed Melonem to mimo wszystko było najlepsze soc-med, nawet ze swoimi wadami.

Odkąd wywalił moderację. Wprowadził swoje zmiany. Cóż... ze śmietnika zamienił całość w toksyczne bagno połączone z odpływem niefiltrowanych ścieków komunalnych.

Technicznie jest porażka. Serwis działa dużo gorzej i co chwila coś się psuje. Podstawowe funkcje albo zostały usunięte, albo ukryte za paywallem. Obecnie 3/4 aktywności na Twitterze to boty. Absolutnie nie
  • Odpowiedz