Wpis z mikrobloga

@aarahon: W tym, że powinni docisnąć tego proputinowskiego dziada, tak jak się robi ze wszystkimi ruskimi onucami. No i sorry to jest jednak zależna TV- nawet było widać po wizycie Dudy u Trumpa jak ten był prezydentem- nie było słowa krytyki za przebieg wizyty choć powinny być, ale to mimo wszystko amerykańska tv i liczy się biznes. Jakoś w innych przypadkach grillowali Dudę bez problemu Nie mam złego zdania o TVN24
  • Odpowiedz
Zajebisty jest ten feature na wykopie usuwania przez autora niewygodnych kontrargumentów xD liżcie się dalej po swoich wackach, zamiast być zdrową tkanką społeczeństwa i się rozmnażać ku chwale ojczyzny wy zakały.
  • Odpowiedz
@calinowski: nie słyszałem też krytyki pisu w TVNie a jedynie przedstawianie faktów. Nie obchodzi mnie co robi TVN, obchodzą mnie dowody na ich zależność. To tak jakby mi ktoś zarzucił że jestem zależny od KO bo ich chwalę a innych krytykuję. No tak, nie zawsze ale zwykle to robię, nie sprawia to jednak że jestem od nich zależny.
  • Odpowiedz
to tak samo mozna powiedziec ze tvp za czasow pisu tez byla niezalezna


@calinowski: no bo była niezależna od amerykańskich wpływów ale była zależna od polityków pis którzy nią rządzili co można potwierdzić - to pis dotował TVP z budżetu, obsadzał swoimi politykami również ważne funkcje w spółce a samo TVP prowadziło kampanię wyborczą Andrzeja Dudy w programach informacyjnych. To są fakty a nie tylko subiektywna opinia odnośnie materiałów tam prezentowanych,
  • Odpowiedz
o Grodzkiej w życiu publicznym to nie słyszałem z 10 lat tylko na prawicy dalej straszą tym chochołem xD

@znikam5: Znaczy nie istnieje, czy co sugerujesz?
  • Odpowiedz
@podbrodek: w sensie obraziło cię to, że mogą istnieć czarnoskórzy, którzy są większymi patriotami i dają więcej Polsce niż konserwy? Oj ciężko tam u was.
Rozumiem, że usunięcie tego wpisu to jest cała ta wolność słowa, którą machacie na lewo i prawo? Najgorsze jest to, że nie tylko zamykasz mi usta, ale przez usunięcie kontekstu manipulujesz.
  • Odpowiedz
  • 1
@podbrodek a wskaż jakieś niezależne media w twojej definicji? Bo skoro jakieś TVNy, GW, Onety i inne są zależne a wykrywają więcej afer każdego rządu, to czym są Frondy, Republiki, Nczasy itd. skoro nie robią niczego?
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@aarahon: ale niektórzy ludzie to są tępi. Niby ci coś dzwoni, tak blisko jesteś, ale jednak nie. Wszystkie te 'kategorie' właśnie na tym polegają, że to ty decydujesz jak te podmioty skategoryzować. Ty albo po prostu społeczeństwo.

Czyli jeżeli widzę czarnego urodzonego, wychowanego w Polsce i sypiącego cytatami ze świata wg Kiepskich to nazwę go Polakiem (ew. np. o obcym pochodzeniu). Wiekszość nazwie go Polakiem.

Jeżeli widzę kogoś kto wygląda jak
  • Odpowiedz