Wpis z mikrobloga

ZMUSZANIE LUDZIE do nazywania rzeczy tak jak komuś się ubzdurało


@LifeReboot: nie wiem czy op zmusza ludzi do nazywania takich podmiotów innymi niż są ale wiem że sam to robi skoro publikuje takie grafiki. I po prostu wyrażam swój sprzeciw na takie coś.
  • Odpowiedz
@podbrodek: memy, polska flaga w profilowym, komentarze na Fejsie. Starter pak rosyjskiego trolla, albo pożytecznego idioty z podstawowym wykształceniem, i do tego na saksach w UK.
  • Odpowiedz
@podbrodek: ja się nie szmace, bo moja aktywność nie polega na ciaglym spamowaniu polityka, w przeciwieństwie do ciebie. Wystarczy prześledzić twoje wpisy.
  • Odpowiedz
@podbrodek: oho, rozumiem że mam nie mieć własnego zdania, bo głosowałem na kolację 15 października. Twoja jedyna aktywnosc to atakowanie koalicji memami od szmateckiego. Zero argumentów i już cię wyjaśnili. Wstyd robaku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasky: nikt nie siedział w więzieniu, oczywiście że za przestępstwo powinna być kara i po tym zamachu na TVP i prokuraturę to ludzie odpowiedzialni za to muszą iść siedzieć. Narażanie Polski na zagrożenia nielegalnej migracji ze wschodu i zachodu plus karanie żołnierzy za obronę granic to też będzie wyjaśnione.
  • Odpowiedz
@podbrodek: mowisz o żołnierzu który strzelał do swoich?? Jak i ten któremu postawił zarzuty pisowski prokurator??

Pisowcow urojenia to nie powód by kogoś skazywać. A rozliczenia PiSu już się zaczęło. Możesz więcej wklejać memów sprzedawczyku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasky: mówię o żołnierzu, który chciał bronić Polski a aresztowała go żandarmeria, mówię że Kosiniak i Tusk kłamali że przez 2 miesiące o tym nie wiedzieli, mówi o śmierci młodego chłopaka, który został zabity na granicy i nie mógł się bronić. Mówię o tym że państwo stało się bezbronne i bezradne za rządów koalicji 13 grudnia.
  • Odpowiedz
@podbrodek: czyli to wina Tuska że pisowcy zostawili takie przepisy?? Oj szmatecki szmatecki. Musisz się bardziej postarac. Ten żołnierz co strzelał do swoich, to gdzie on bronił polski?? Jak i został oskarżony przez pisowskiego prokuratora. Tamten to co zginął to jego błąd, i tyle. Jeszcze powiedz że sam Tusk go tam wysłał xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasky: Tusk tym aresztowaniem żołnierza za strzały ostrzegawcze do bandytów na granicy dał sygnał że się nie bronimy, dlatego on i jego podwładni odpowiadają za śmierć polskiego żołnierza, to jest chyba proste i jasne. A to co się dzieje teraz czyli zalew nielegalnych uchodzców także z zachodu pokazuje że Polska stała się całkowicie bezradna i bezbronna.
  • Odpowiedz
@podbrodek: rozumiem że ukrywanie rakiety w przewodowie to poprawa bezpieczeństwa. I Polska stała się dzięki temu nie bezbronna i zaradna?? Jak i rekord w ściąganiu imigrantów z krajów muzułmańskich jak i nielegalne wizy to poprawa bezpieczeństwa. Dziurawy płot za PiSu to też ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasky: to ukraińska rakieta się zabłąkała, za nasza granicą jest wojna kolego takie rzeczy się zdarzają. Nie możesz tego porównywać do ukrywania przez 2 miesiące przez Tuska i Kosiniaka sytuacji gdzie żandarmeria aresztuje żołnierzy za obronę kraju i co doprowadziło do śmierci młodego chlopaka. Za coś takiego w normalnym kraju powinna być dymisja ministra obrony i pewnie premiera.
  • Odpowiedz