Wpis z mikrobloga

@Tja88: W dzisiejszym świecie zdominowanym przez kobiety, gdzie mają one zdecydowanie łatwiej o faceta.... bycie samotną w wieku 39 lat, to jeden wielki red flag. Coś jest k** z tobą nie tak - no nie ma bata, żeby było inaczej .
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

Więc jak to w końcu jest, kto ma rację?

Ani on ani wy. Facet nie potrzebuje kobiecej przyjaciółki bo ta nie daje mu nic czego nie da facet przyjaciel, a czesto daje mu mniej. Więc generalnie częstogęsto będzie ją oceniał przez pryzmat seksualności. Taka przyjazć będzie istniała gdy ani jedno ani drugie sie sobie wcale nie podobają ale to też nie będzie nie wiadomo jak bliska relacja.
Natomiast stwierdzenie
  • Odpowiedz
Dla ciebie istnieje tylko #!$%@? i rozmowa z zajęć że zadajesz tak głupie pytanie?


@Skyworld: Co, chyba oznaczyłeś złą osobę, bo nie wiem, jakim cudem wywnioskowałeś coś takiego xD Po prostu zobaczyłam mema wyśmiewającego pogląd, że mężczyźni myślą tylko o seksie, przypomniał mi się komentarz, w którym mężczyzna napisał, że mężczyźni patrzą na kobiety jak na obiekty seksualne, i tyle.
  • Odpowiedz
@Tja88: A ja się z laską trochę zgadzam. W tym wieku sam wygląd to już trochę za mało. Inna sprawa, że przystojny, ogarnięty facet w podobnym wieku, szukający czegoś poważnego, też oczekuje czegoś więcej, niż tylko tzipy. Gdybym był takim 40-letnim chadem, to nie wiem, jak bardzo wyśrubowane wymagania taka 39-letnia kobieta musiałaby spełniać, bym to właśnie ją wybrał, a nie np. 10 lat młodszą od niej singielkę. No chyba
  • Odpowiedz
  • 0
W tym wieku sam wygląd to już trochę za mało.


@bezbekpol: Tak, ale prawidłowa kolej rzeczy jest taka, że z wiekiem przykładasz mniejszą wagę do wyglądu, a większą do osobowości. W moich oczach w ostatnim czasie bardzo zyskały kobiety, które po prostu się uśmiechają, wyglądają na takie o pogodnym usposobieniu, a nie "smiles in polish". A ta ze screena napisała to tak, jakby oprócz wyglądu chada oczekiwała zajebistego charakteru, a
  • Odpowiedz
@Mayk3: Lepszy kot niż marnej jakości chłop :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Dam prosty przykład pewnej Pani Anny, która za męża ma przystojnego męża, piłkarza, multimilionera, który kocha Ją i swoje córki ;) A jednak dla Pani Anny to miernej jakości chłop :)
  • Odpowiedz
@Mayk3: A skąd wiesz jaki Lewy jest prywatnie, jakim jest człowiekiem gdy nie ma kamer? Kasa i dobry PR wszystkiego nie załatwia :))) Ale wam wystarczy oczywiście przytulić dziecko i żonę na zdjęciu i już wiadomo, że tatuś i mąż na medal :)))
  • Odpowiedz
@Delta1985:

@WyzwolonaPodrozniczka: Nawet natura nie potrzebuje waszych orgazmów bo bez nich dalej można zajść w ciążę XD

No a my nie potrzebujemy waszych nieudolnych flaków :))) Na szczęście nie wszyscy faceci są takimi obleśnymi egoistami i niektórym zależy również na przyjemności kobiety. Właśnie ci faceci (eureka!) ruch@ją a nie codziennie walą konia :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Gdyby on wrzucił jeden film na media społecznościowe jak przyciska swoje krocze do twarzy partnerki w trakcie tańca, tak jak robi to ona, to pewnie byś pisała, że "biedna Ania, Lewy świtania, że ją zdradza".
  • Odpowiedz