Wpis z mikrobloga

@Poirytowany: aha a jakim mianem określisz typowanie wyników meczy? Skoro pisałeś to milion razy to znaczy że Twoja logika nie ma sensu skoro dla ludzi to bukmacherka, więc nim zaczniesz innych uciszać naucz się tagować.
  • Odpowiedz
@wuju84: Boże twoja logika powala, Napisze więc jeszcze raz. To jest zamknięta zabawa z własnym tagiem #typerlm dla aktualnie 23 osób, zamknieta od dawna, gdzie ludzi zbierałem pod #pilkanozna. Teraz wytłumacz mi czemu twoim zdaniem za każdym razem mam wołać 350 + 550 osób, żeby popatrzyli sobie jak 23 osoby się bawią? chcesz jeszcze dalej zaśmiecać mój temat? czy mogę zacząć już usuwać twoje wpisy?
  • Odpowiedz
@Poirytowany: Jak na zamkniętą zabawę trafia do szerokiego grona odbiorców, ale oczywiście już dodaję do zablokowanych. jeśli moja logika powala to twoja nie może istnieć.
  • Odpowiedz
@wuju84: Nie mam jak inaczej tergo prowadzić, żeby to było jawne. Pozatym większe gówna trafiają na mikroblog, i jakimś trafem, zawsze wszyscy mi się do mojej inicjatywy #!$%@?ą. Ostatni raz coś organizuje na tym serwisie.
  • Odpowiedz