Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny się na tym złapałem bardzo lubię trójmiasto i co roku odwiedzam z rodziną. Niestety co roku przeżywam szok, nie hejtuje po prostu nie rozumiem dlaczego tak i chciałbym żeby w końcu się to zmieniło. Mianowicie mirki z #trojmiasto jak to możliwe że na moim #podkarpacie są milion razy lepszej jakości drogi? Niestety muszę powiedzieć że nawierzchnia dróg w Trójmieście to jest jakiś ewenement na skalę kraju, te drogi to jest dramat.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@illaddictyou Tusk dba o swoich wyborców tak samo jak Kaczyński o swoich. Ogółem sam byłem w szoku jakie drogi są na lubelszczyźnie. A, no i nasze drogi są jednak o wiele bardziej eksplatowane.
  • Odpowiedz
  • 0
@dawbo o tym też pomyślałem że pewnie eksploatacja ma tu duże znaczenie. Ale kurcze no Trójmiasto jest tam jakaś wizytówka Polski i wydaje mi się że powinno się o to zadbać.
  • Odpowiedz
@illaddictyou:
1. Więcej samochodów, to większe zużycie.
2. Porty i lotnisko to dużo transportu ciężarowego.
3. Chyba największy wpływ: u nas jest zimniej, przez co na jesieni, zimą i wczesną wiosną jest więcej przejść temperatury przez zero, a to najbardziej niszczy drogi.
  • Odpowiedz
więcej przejść temperatury przez zero, a to najbardziej niszczy drogi.


@Polinik: szczególnie po tegorocznej zimie był wysyp dziur. W całym Trójmieście łatali na potęgę. Niestety głównie często uczęszczane odcinki, bo z łataniem wiążą się spore koszta.
  • Odpowiedz