Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w oczekiwaniu na kolejny sezon i dla zabicia czasu na nudnych dyżurach, zabawę proponuję.

Gdyby reinkarnacja była możliwa i po śmierci mielibyście wybór przeżyć życie ponownie, ale wyłącznie w ciele, któregoś z uczestników HP ( płeć dowolna) kim chcielibyście być?!?!?!?

Opcja, że „nie chcecie niczego” NIE WCHODZI W GRĘ! Musicie coś wybrać ¯\(ツ)/¯

Dajecie……!!! Kreatywność i uzasadnienie mile widziane. Czym głupsze tym lepsze!!!
@Wouowina … liczę na Twoją kreatywność ( ʖ̯)
  • 44
  • Odpowiedz
  • 1
@waldek2111: kochany jesteś!!!! Dziękuję!!!() Ale czy możesz stworzyć mnie samą po reinkarnacji, jako lowelasa, który nie przypomina psychopatycznego mordercy i porywacza????? Proooooszę! Coś pomiędzy młodym KEANU REEVES a starym KEANU REEVES() chciałabym wyglądać jak Matrix ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wouowina: no ja #!$%@?!!!! Tak mi wizję reinkarnacji #!$%@?ć mogłaś tylko Ty ¯\(ツ)/¯ Kleksa z Matrixem pomylić to trzeba być „obcym” szpiegiem z dziesiątego wymiaru #!$%@? wie czego ()
  • Odpowiedz
  • 5
@paniwalewska: Marcina Kofffam… typ na wiecznym wyebongo i na wiecznym kacu … z tekstem „ a co chcesz?” …. Ale to nie mój typ macho() choć serio lubię i pamiętam drania! Słodki i zabawny był ( ʖ̯)
  • Odpowiedz