Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w oczekiwaniu na kolejny sezon i dla zabicia czasu na nudnych dyżurach, zabawę proponuję.

Gdyby reinkarnacja była możliwa i po śmierci mielibyście wybór przeżyć życie ponownie, ale wyłącznie w ciele, któregoś z uczestników HP ( płeć dowolna) kim chcielibyście być?!?!?!?

Opcja, że „nie chcecie niczego” NIE WCHODZI W GRĘ! Musicie coś wybrać ¯\(ツ)/¯

Dajecie……!!! Kreatywność i uzasadnienie mile widziane. Czym głupsze tym lepsze!!!
@Wouowina … liczę na Twoją kreatywność ( ʖ̯)
  • 44
  • Odpowiedz
@Rosalinea: wybieram Kisiela. Wszędzie wejdę, wszystko widzę, widzowie mnie kochają a jak ktoś mnie #!$%@? to podrapię go bez konsekwencji bo przecież żodyn nie podniesie przy kamerach ręki na kiciusia. Żodyn!(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nie było ani jednej osoby, którą chciałabym być na 100%, choć kilka dostało bardzo dużo punktów :) Stwierdzam więc, co następuje - chcę być kimś innym - przystojnym, wysokim facetem z ładnym uśmiechem, przekonanym o swojej zajebistości, choć chce uchodzić za skromnego. Kobiety go kochają, faceci raczej lubią. Potrafi się ustawić. I jeden taki mi przychodzi do głowy.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Istny koszmar zaproponowałaś, ale może zostałabym moim ulubieńcem, Wojtkiem z HP7. Pożyłabym w męskim ciele i może poznała sekret sportowej motywacji i wykorzystała go, reinkarnując ponownie w siebie obecną. ;)
  • Odpowiedz
@Rosalinea dla mnie możliwość jest tylko jedna: Marek aka Marunia aka Pingwin ( ͡º ͜ʖ͡º). Szczerość, "prawda między oczy", "dusza na ramieniu", chwiejność emocjonalna, siłownia, sterydy, strategia, rozkminianie: "czy pingwin jest ptakiem" 😃. Mistrzu! Ucz mnie! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
Hmmm... Poczekaj... W dużej mierze już tak
  • Odpowiedz
@Rosalinea: oczywiście, że Sroch. Wytatuowałabym sobie na czole "jestem socjopatą", a potem poszłabym w końcu umyć strategiczne części ciała. Obie rzeczy dla dobra ludzkości.
  • Odpowiedz