Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co ten #android to ja nawet nie, już pogodziłem się z zacinaniem i wieszaniem telefonu nawet przy dzwonieniu, tzn. naciskam połącz i na ekranie nic a tak naprawdę już dzwoni od dwóch minut... #!$%@? tam, słaby telefon albo coś. Niech będzie. Ale teraz to już przesada. Jakoś od miesiąca codziennie sam mi się zmienia dzwonek. Cały czas muszę mieć wyciszony telefon bo nigdy nie wiadomo na jaką piosenkę się zmieni. To samo jest jeszcze z tym że czasami losowo włącza mi się jakaś piosenka. I to nie tak jakoś po cichu tylko na fulla. Ostatnio jade autobusem, patrze kanary. Mam bilet, patrzę do portfela - nie mam legitki... #!$%@?. Gadka szmatka z kanarem aż tu nagle z mojej kieszeni na fulla dobiega KAWIARENKI NA NA NNAA ja szybko do wyłączenia a tu się telefon zaciął xD dobrze że udało mi się szybko baterie wyciągnąć, ale buraka w środku autobusu i beki wszystkich różowych pasków już nikt mi nie zwróci :( #bojowkawindowsphone #androidgowno Teraz naprawdę zastanawiam się nad tym żeby następny telefon kupić właśnie w #windowsphone
  • 28
tak to jest jak się używa smartfona z biedry z Andrzejem za 99 zł

ten telefon przecież jest za 1zł w abonamencie za 19zł, więc czego oczekujesz?

ace 2 to gówno dla gimbów co rodzice im na komunie kupili

po factory reset z gównem od samsunga

Pewnie low-end za 1zł z abo wziął i teraz płacze...

jesteś pedałem i nie umiesz używać systemu operacyjnego. O!

kup grata z Androidem za złotówkę przy
@Karol4722: Nie możliwe, u mnie takie rzeczy się nie dzieją! Masz #!$%@? ROM pewnie. Musisz przeszukać 15 for i 30 poradników i zainstaluj kilka ROMów, na którymś z nich przez miesiąc telefon będzie działał dobrze :D

ten telefon przecież jest za 1zł w abonamencie za 19zł,


@indiglo: na lumii 520 takie rzeczy się nie dzieją, a jest za złotówkę w abo za 19 zł. Nie trzeba wcale wydawać 1000 zł
tak to jest jak się używa smartfona z biedry z Andrzejem za 99 zł


ten telefon przecież jest za 1zł w abonamencie za 19zł, więc czego oczekujesz?

@indiglo: argument trochę z dupy. Nieważne ile telefon kosztuje, ma działać jako telefon. Lepszy procesor, więcej RAMu, pamięci czy lepszy wyświetlacz powinien być dodatkiem dla ludzi, którzy tego chcą czy potrzebują. A widać ewidentnie, że telefon kolegi @Karol4722 nie spełnia swojej podstawowej funkcji.
@seoama: Ale @indiglo to chyba właśnie się nabija z tych obrońców androida. Zawsze kiedy ktoś tu pisze, że android po tygodniu użytkowania jest tak zamulony, że nie da się z niego korzystać, w wątku pojawia się szereg fanboyów, którzy zarzucają mu, że jest debilem, bo spodziewa się, że po tygodniu telefon powinien być używalny nawet bez "umiejętnego zarządzania aplikacjami", cokolwiek to #!$%@? znaczy.
@introligat0r:

A ja powtórzę dwudziesty raz to samo - mam androida od roku, nie zaciął mi się ani razu, mimo iż jest #!$%@? utworami i aplikacjami, nie miałem z nim ani razu jakiegokolwiek problemu, nie robiłem żadnego roota czy innych dziwnych rzeczy, które nie wiem nawet co oznaczają. 90 % problemów pisanych tutaj jest pisana dla beki albo wyssana z palca.
@Karol4722: kierowca klaskał? Sam ci się dzwonek zmieniał i odpalała muzyka, no spoko, a nie zainstalowałeś czasem jakiegoś syfu? Bo to nie wina samego androida. Na WP chociaż łatwo się dzwonków nie zmienia to nie będziesz miał problemów.