Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co ten #android to ja nawet nie, już pogodziłem się z zacinaniem i wieszaniem telefonu nawet przy dzwonieniu, tzn. naciskam połącz i na ekranie nic a tak naprawdę już dzwoni od dwóch minut... #!$%@? tam, słaby telefon albo coś. Niech będzie. Ale teraz to już przesada. Jakoś od miesiąca codziennie sam mi się zmienia dzwonek. Cały czas muszę mieć wyciszony telefon bo nigdy nie wiadomo na jaką piosenkę się zmieni. To samo jest jeszcze z tym że czasami losowo włącza mi się jakaś piosenka. I to nie tak jakoś po cichu tylko na fulla. Ostatnio jade autobusem, patrze kanary. Mam bilet, patrzę do portfela - nie mam legitki... #!$%@?. Gadka szmatka z kanarem aż tu nagle z mojej kieszeni na fulla dobiega KAWIARENKI NA NA NNAA ja szybko do wyłączenia a tu się telefon zaciął xD dobrze że udało mi się szybko baterie wyciągnąć, ale buraka w środku autobusu i beki wszystkich różowych pasków już nikt mi nie zwróci :( #bojowkawindowsphone #androidgowno Teraz naprawdę zastanawiam się nad tym żeby następny telefon kupić właśnie w #windowsphone
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruszka: Moje doświadczenia niestety potwierdzają te historie, chociaz nie wątpię, że część może być wzięta z dupy, bo tak już działają konflikty między fanboyami konkurencyjnych produktów ;)

@xcccx: Akurat mi też raz sam się zmienił dźwięk powiadamiający o smsie w Androidzie. Generalnie nowe aplikacje przestałem instalować już dawno, bo nie czerpię żadnej przyjemności z jakichkolwiek interakcji z tym telefonem. Po prostu pewnego razu uruchomiłem go ponownie i dźwięk
  • Odpowiedz
  • 0
@introligat0r: w takim przypadku jeśli miałeś go w pliku to mogła się zmienić lokalizacja albo coś w tym stylu, ale ciągłe zmiany to już przesada i ewidentnie nie wina androida.
  • Odpowiedz
@Karol4722: co ty człowieku zrobiłeś z tym telefonem ... sam z siebie nie włączałby nigdy piosenek i nie zmieniał ich codziennie bo to nie sztuczna inteligencja... naściągałeś gówien i teraz tu #!$%@? niestworzone historie...
  • Odpowiedz
@Karol4722: Niech zgadnę - Xperia J? Mi też sam z siebie zmieniał dzwonek, ale muzyki nie puszczał xD

A tak BTW - rootowałeś go albo wgrywałeś moda? Bo u mnie takie cyrki pojawiły się po zrootowaniu.
  • Odpowiedz
@Karol4722: Nawet na mojej antycznej Motoroli z Andkiem 2.1 nie mam takich problemów. Co wy z tymi telefonami robicie. Tak samo w pracy. Codziennie 20 telefonów, bo internet nie działa. Po odłączeniu routera magicznie internet się pojawia. 6 lat temu skonfigurowałem router i działa do dzisiaj.
  • Odpowiedz