Wpis z mikrobloga

10 razy musiałem obejrzeć żeby dojrzeć co się stało

Co prawda jakość nagrania #!$%@?, ale kierowca miał marne szanse coś dojrzeć i zareagować.

Niektórzy tu madruja jak eksperci w tym filmie z Tomem Hanksem co wodowal samolotem - tam też każdy mądry zza ekranu, a na żywca każdy się zesrał, a nie odpowiednio zareagował
  • Odpowiedz
mało ludzi = jedziesz szybciej, bo droga pusta


@Shatter: jak mało ludzi, to można #!$%@?ąć w kogoś
gorsza widoczność = jedziesz wolniej
  • Odpowiedz
  • 4
Ciemno w #!$%@?. Odpowiedzialni za ten stan powinni stracić pracę.

@episode: ale za co odpowiedzialni? Za to że jest ciemno w nocy?
Nawet w najbogatszych krajach świata są nieoświetlone drogi
  • Odpowiedz
nie masz prawa jazdy, co? xD


@kexus512: Mam je 12 lat i nie mam problemu z dostrzeżeniem sarny czy pieszego na drodze z odległości 50m nawet jak mnie oślepiają auta z naprzeciwka, a co? Wymień szyby jak nic nie widzisz albo zrób testy zmierzchowe

Jeśli uważasz że w takich miejscach trzeba zachowywać ciągłą czujność to raczej prawka nie masz, lub masz mniej niż pół
  • Odpowiedz
@Feministka2000: dobra torbo nie #!$%@?, nawet jakby jechał 200 to powinni go pocałować w dupę a nie grozić mu że na 8 lat pójdzie w pasiak. Jechał ulicą, swoim pasem, nie przejechał na czerwonym, nie był pod wpływem i pod koła wtargnęły mu 3 boty to co miał zrobić?
  • Odpowiedz
@Bpnn wyjaśniłem ci, jaki był powód tego przepisu.
Ludzie domagają się dopuszczenia wchodzenia na pasy na czerwonym, bo nikt nie jedzie, a potem się dziwią, czemu ktoś wymyślił, że na pustej drodze można jechać szybciej.
  • Odpowiedz
(typ nie miał czasu na reakcję nawet, jechał zgodnie z przepisami) i rodzinka zginęła, to kierowca tira poszedł do pierdla, mimo pierwszeństwa oczywiście.


@inrzynier: smoki w tej bajce były?
  • Odpowiedz
zabójstwo z powodu przekroczonej prędkości. Jeśli na autostradzie też bedzie przekroczona, to też więzienie


@Feministka2000: nie da się udowodnić, że przeżyłyby gdyby wtargnęły pod pojazd jadący z przepisową, czyli minimalnie mniejszą prędkością. Na pewno by natomiast przeżyły, gdyby nie przechodziły w niedozwolonym miejscu.
  • Odpowiedz