Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@thorgoth: ale za co te 8 lat? ze ktos mu wbiegl pod samochod? niby byl trzezwy w pelni i jak widac nie #!$%@?, oby sie wybornil bo pewnie beda chcieli zrobis z niego kozla ofiarnego jak sprawa medialna
  • Odpowiedz
  • 1202
@thorgoth: szkoda chłopa jak nie ma silnej psychy. Sam pamiętam jak prawie zabiłem starą babe co myślała że jest nieśmiertelna i zaczęła przechodzić przez dorgę z podwójną ciągłą a mi słońce świeciło w oczy i uja widziałem
  • Odpowiedz
  • 127
ale za co te 8 lat? ze ktos mu wbiegl pod samochod?


@mangoloko: to trzeba prokuratora pytać ale obstawiam że połączenie 3 trupów i medialności sprawy (w tabloidach były nagłówki o "mordercy w punto").
Poza tym prokurator to jedno a sędzia to drugie. Zobaczymy jak sprawa się skończy.
  • Odpowiedz
  • 10
Do niedawna był nawet przepis pozwalający jechać szybciej po 23:00 xd


@foneswein: komiczny to był przepis xD Ciekawe jaki geniusz na to wpadł.
  • Odpowiedz
  • 260
@thorgoth: ale jak 8 lat, przecież za przejechanie staruszki na pasach nie dostaje się nic (jakiś tam piłkarz tak zrobił), czy za zabicie 3 osobowej rodziny taranując ich na autostradzie z prędkością większą niż 250km/h.
Jakie 8 lat?
  • Odpowiedz
ale przy 40 km/h raczej połamiesz zamiast zabić ¯\(ツ)/¯


@Bpnn: jak nie będziesz wyskakiwać zza krzaka w nocy to wtedy nie dość że przeżyjesz to na dodatek nie będziesz połamany. Dużo lepsza opcja niż kierowca jadący w nocy 30-40 km/h.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: ale jakby to twoja matka dostała jakiegoś zaćmienia i wbiegłaby na ulicę gdzie jest ograniczenie, a kierowca zabił bo jechał za szybko, i dotarłoby do ciebie że żyłaby gdyby jechał wolniej, to byś zmienił retorykę

Ale póki tobie bliżej do tego zabójcy niz dziecka ofiary to bronisz brawury
  • Odpowiedz