Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka Tak w ogóle slutshaming w stosunku do Ewki jest niezrozumiały. Lubi dawać dupy i tyle, nie widziałem też jej nigdy jako orędowniczki wstrzemięźliwości więc zarzuty o hipokryzję też nietrafione. Z tego robaczywego środowiska spoconych kuców z dwoma lewymi rączkami wydaje się normalna, coś tam też faktycznie popracowała w życiu a nie tylko udawała że pracuje.
D00D00 - #konfederacja #polityka Tak w ogóle slutshaming w stosunku do Ewki jest niez...

źródło: obraz_2024-06-10_135754790

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@andbatros: Mieli tam poważny problem akurat z tym jak działacze traktują kobiety z partii. Sama Zajączkowska i inne panie odsunęły się od środowiska. Doktor musiał chyba wziąć gruby kij i ciężką ręką poustawiać buraczane towarzystwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@schweizer: Jakie ty chcesz kwity, list potępiający od proboszcza? xD Zresztą, mi chodzi właśnie o to że to NIE MA ZNACZENIA szczególnie że nie udaje cnotki niewydymki.
  • Odpowiedz
@D00D00: No to na tej samej zasadzie oświadczam całej społeczności wykopu, że twoja rodzicielka daje dupy za biedronkom.

Wykopki nie slutshamingujcie proszę matki @D00D00, jej ciało jej sprawa.
  • Odpowiedz
@schweizer: No właśnie też jak chce dowody na to, że Konfederacja jest opcją rosyjską to mi wrzucają zdjęcie Brauna z ruskiem i artykuł z szurskiego serwisu. Jak chce dowody na luźne prowadzenie się Zajączkowskiej to też nie dostaje nawet cienia dowodów.
To słynna taktyka. Obrzuć g*wnem a coś się przyklei.
  • Odpowiedz
@D00D00: A mnie to na przykład gówno obchodzi. Może i Bosak uczęszcza do klubów gejowskich, może. Nie wykluczam. Ale czy to coś zmienia w tym, że #!$%@? kocopoły? No nie. A tu jeszcze jakiś slutszejming, #!$%@? muje dzikie węże. Ludzie by się swoim życiem zajęli.
  • Odpowiedz
mi chodzi właśnie o to że to NIE MA ZNACZENIA


@D00D00: To ma znaczenie tylko dla Lewicy. Dla Lewicy konserwatyzm sprowadza się, jak wszystko zresztą, do seksu. Dla prawicy konserwatyzm to po prostu szacunek dla tradycji i wypracowanych zasad prawnych i ustrojowych, a to co kto robi prywatnie w łóżku nikogo na prawicy nie obchodzi. Lewica tego po prostu nie rozumie i już chyba nigdy nie zrozumie.
  • Odpowiedz