Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. Udało mi się poznać laskę przez apke przed 30 i ona nie miala żadnych dłuższych związków, więc mega spoko. Kształty ma bardzo kobiece i jest dość wysoka( ja z resztą też), a poza tym spokojna i często uśmiechała się na randce. Jestem 3 lvl starszy i nie chcę tego zepsuć, nawet moja nieśmiałość jakoś znikła podczas spotkania.

Oboje mieszkamy niedaleko siebie, w obrębie dużej aglomeracji na płd. Polski

Natomiast chciałbym jakoś zainicjować wejście w tematy wspólnej bliskości itd., tylko nie wiem czy pisać o tym po półtorej tygodniu znajomości. W ogóle podczas rozmowy, wydawała się nieco wycofana. Czuję, że jest dziewicą, co dla mnie prawika byłoby już niesamowitym combo. Dajcie jakieś porady, bo od dłuższego czasu byłem sam

#zwiazki #rozowepaski #seks #wygryw
  • 13
  • Odpowiedz
Natomiast chciałbym jakoś zainicjować wejście w tematy wspólnej bliskości itd., tylko nie wiem czy pisać o tym po półtorej tygodniu znajomości.


@rushem_tera: jakiej bliskości? Spróbuj neutralnie jakoś ją objąć czy też położyć rękę na ramieniu. Jak się nie odsunie to działaj dalej.
  • Odpowiedz
@rushem_tera nie pisz jej o "bliskości", bo zaminusujesz. Złap ją przypadkiem za rękę, pod pozorem, że chcesz jej coś pokazać, obejmij na ławce. Badaj teren na żywo, nie przez pisanie.
  • Odpowiedz
@rushem_tera Ile było tych spotkań? Półtora tygodnia znajomości to dość krótko. Ważne też jakie ona ma poglądy i podejście, czy wiesz coś na ten temat? Najlepiej byłoby na żywo, a nie pisać. Jeśli będzie dłużej dobrze, to może po prostu zapytaj na koniec spotkania (lub kiedy Ci się wyda stosownie) czy możesz ją przytulić. Tak uważam jako kobieta, dla mnie byłoby to stosowne, miłe i słodkie.
  • Odpowiedz
@rushem_tera: złap ją wpierw za nogę i zobacz jak zareaguje, laski lubią łapanie za udo, ale znajdź do tego jakiś pretekst jak np będzie się droczyla, albo puści lekkiego focha bo coś zazartujesz albo jak będziesz chciał wstać z ławki i iść dalej to przy " dobra idziemy"
  • Odpowiedz
@rushem_tera: też no zależy na ile ta laska się zachowuje bo jak na 20 to możesz jakoś bardziej infantylnej haha
Po piwku dwóch pewnie by było łatwiej, też uważaj z szarymi myszkami bo one są dosyć czule i delikatne na początku xd
  • Odpowiedz
@rushem_tera: stopniowo eskaluj dotyk, na początku lekko dotknij ramienia zewnętrzną stroną dłoni - taki naturalny ruch jak komuś coś opowiadasz i lekko zaczepiasz, zrób tak parę razy. Może ma ładnie zrobione paznokcie wtedy bierzesz jej dłoń i oglądasz je, mówisz że ładny kolor. Jeśli nie zabiera ręki i dobrze reaguje na dotyk to możesz ją objąć za ramie i szepnąć coś do ucha np. podczas spaceru lub nachylić się i
  • Odpowiedz