Wpis z mikrobloga

@Partiboi: wytłumaczysz w czym problem osobie która nigdy z tindera nie korzystała ? Match to rozumiem jak te same osoby dały siebie w tę samą stronę. I co potem ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Katiee masz Tindera. Dajesz komuś polubienie. Nic się nie dzieje i lecisz dalej. Nagle trafiasz na parę, czyli osobę, która polubiła Cię przed Tobą. Warto się wtedy odezwać do tej osoby wg mnie. Tak samo robią osoby, które Cię polubiły później niż Ty je. Fajnie jakby się odezwały, gdy wyskoczy match. Niestety prawie nigdy tak się nie dzieje. Nazywam to kolekcjonowaniem par. Do Magdy odezwałem się 2 dni później, bo najpierw ja
  • Odpowiedz
@Partiboi: najlepsze to są laski które mają ze mną parę np na Badoo i dają też lajka na tinderze i się nadal nie odzywają i nawet nie odpisują xD z jedną prawniczka zmatchowalo mnie z 3 razy ani razu nie odpisała xD
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 do mnie raz sama napisała jedna na Bumble jakimś tekstem na podryw
Po odpisaniu olewka klasycznie ale trudno no
Jakieś pół roku później zmatchowalo mnie z ta sama na tinderku i ten sam schemat,pół godziny rozmowy i olewka XD
#!$%@? takie kobiety, za takie coś powinna być opcja zgłaszania bo tylko marnuje czas.
  • Odpowiedz
z jedną prawniczka zmatchowalo mnie z 3 razy ani razu nie odpisała xD


@razdwatrzy55: Różowe maja tyle matchy, że pewnie nawet nie pamiętają większości typów z którymi mają parę. Po prostu za każdym razem kwalifikowałeś się na to żeby dostać like ale nie byłeś wystarczająco wysoko w rankingu żeby było warto Ci odpisać XD.
  • Odpowiedz