Wpis z mikrobloga

Pomijam czy to dobrze czy źle, że Grzegorz Braun będzie nas reprezentować w europarlamencie, ale przeraża mnie wykopowa argumentacja i zachwyt nad tym wyborem:

"DYMY GWARANTOWANE, DOBRA BEKA, JAZDA Z LEWAKAMI, CONTENT GENERATOR, BĘDZIĘ OGIEŃ!!!"

Niektórym się chyba pomieszało, to nie jest kolejna edycja Fame MMA, tylko reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej,

#wybory #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
"DYMY GWARANTOWANE, DOBRA BEKA, JAZDA Z LEWAKAMI, CONTENT GENERATOR, BĘDZIĘ OGIEŃ!!!"


@SmutnoMi: Masz rację, PE to jest kolejna edycja Freak MMA.

Czekamy na Grzegorza "Szczęść Boże, ratuj się kto może!" Brauna i jego orkę na lewackim UGORZE. Nawet jeśli PE zrobi widok papierowy to se wykupie w tylko tym celu aby oglądać prawdę aplikowaną komuszkom w Brukseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: pragnę kolegę uspokoić. Mogę się założyć, że ruski Grześ, w europarlamencie po prostu włączy tryb stonki ziemniaczanej - będzie siedział cicho, nie rzucał się w oczy i żarł kartofle.
On raczej wie, że jak odwali to skończy się kurek z dość ładnymi pieniędzmi, bo tam ze skandalistami (głównie z jego opcji) się nie patyczkują.
Taki Korwin - parę razy, owszem, coś od czapy powiedział, ale potem już tylko "pasywnie protestował"'
  • Odpowiedz
@Kotouak: Albo cichociemny jak korwin jak go przytemperują po 2-3 wystąpieniach, albo będzie siedział na koncu rankingu aktywnosci w glosowaniach jak w polskim sejmie
Lewacka unia zła, ale pieniązki dają to będzie grzeczny potulny, a potem w polsce jak korwin #!$%@? do swoich uposledzencow ze bardzo dobrze ze brał pieniadze, bo dzieki niemu unia ma teraz mniej xD
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: już tłumaczę, jak się jest młodym niedoświadczonym człowiekiem, zależnym od innych to łatwo jest być tak oderwanym od rzeczywistości i wtedy taka populistyczna partia jak konfa dostaje poparcie wśród po prostu dzieci i młodzieży oraz od żyjących na garnuszku rodziców 20 kilkulatków
Gdy są zmuszeni przez życie do radzenia sobie samemu chęć popierania konfy maleje, widziałem to jeszcze gdy Korwin był młodszy widzę to jak Korwina już prawie nie ma.
  • Odpowiedz