Wpis z mikrobloga

@qew12: To w Polsce dalej jest ten system, że przychodzisz i pytasz się starych bab kto ostatni, zamiast na luzie czekać aż twoje imię zostanie wywołane lub pojawi się na ekranie w poczekalni? xD
  • Odpowiedz
@qew12

@PrawaRenka: Ja nie rozumiem połowy tego co do mnie mówią. Nie wiem czy to problem ze słuchem czy co?


Ja też, zawsze musze się skupiać w #!$%@? na tym co ktos do mnie mowi a i tak większości nie zrozumiem XD no a potem sie cykam dopytac by powtórzył ehh
  • Odpowiedz
ja się raz spytałem, to jakiś dziad chyba zaczął mówić coś o młodzieży ze kiedyś była lepsza, coś takiego xD


@PrawaRenka: bo pewnie wszedłeś bez kultury: ani dzień dobry, ani przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12: ja dzisiaj
*ide do przychodni prawie 40 minut by spytać czy są zapisy do psychiatry*
Recepcjonistka: nie ma, prosze zadzwonić za tydzień
Ja: ale ja sie boje dzwonić
Recepcjonistka pyta czemu, ja nie wiem w sumie czemu, bez sensu są lęki. (,)
  • Odpowiedz
@qew12: U mnie w przychodni zapisują na konkretną godzinę. Miałem na 10:30, przyszedłem o 10:20. Jakoś o 10:40 wychodzi babka z gabinetu, wstaję chcę wchodzić i #!$%@? się przede mnie stara baba i mówi pan dopiero przyszedł. Ja taki WTF, o co Pani chodzi, lekarz patrzy zza biurka i pyta starej baby na którą była umówiona, Ona odpowiada że siedzi tu już godzinę i czeka, on dopytuje na którą była
  • Odpowiedz
@qew12 Dzisiaj byłem w przychodni szpitalnej.

#!$%@? jaki dramat. Ławki z dala od drzwi do gabinetu, huk straszny, nic nie sluszysz. Same stare baby i chłopy.
Ogormny smród potu. Ja #!$%@?... #!$%@? #!$%@? te stare dziadostwo prądem. Widać że #!$%@? się myją tylko w sobotę przed niedzielnym kościołem.

Po wizycie stałem 40min w kolejce do rejestracji i nasłuchałem się takiego chamstwa że głową mała. Banda starych śmierdzących cwaniaków do których nie mam już żadnego
  • Odpowiedz
@Jezyk19 Nie, czułem się jak @Jezyk19 czyli czysty idiota.

Byłem grzeczny, miły i uprzejmy wśród takich spoconych śmierdzieli którzy wpychali się do kolejki albo probowalibsie zarejestrować idąc do kasy i obrażając że " babo i tak tu siedzisz a ha jestem @Jezyk19 !!!"
  • Odpowiedz