Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? skąd te zajebiste opinie i oceny dla Spiderman 2 XDDD

Czuję się oszukany w #!$%@? i już dawno nie byłem tak zawiedziony jakąś grą XD chyba nawet nie będę się w stanie przemęczyć żeby to gówno ograć do końca.

Cały czas mam wrażenie jakbym grał w jakąś grę dla 6 latków XD ta fabuła jest taka #!$%@? nijaka…
Przed Spidermanem ograłem Cyberpunka dwa razy i mam cały czas większą ochotę robić tam trzecie podejście.

Questy są jakieś totalne z dupy, niby jestem superbohaterem a #!$%@? zajmuje się zagadkami szkolnych dzieciaków albo pomagam GIEJOM zaprosić się na studniówkę XDDD

Pojawiają się jakieś dzikusy z kuszami, z którymi spiderman się męczy, a nagle jest misja gdzie steruje MJ i ta #!$%@? ich całą bazę i każdego ma na hita XDDD

Czytałem pochwały że w grze jest zajebisty combat - serio #!$%@?? XD tu się tylko klika kwadrat i kółko XDD combat to jest zajebisty np. w Ghost of Tsushima

Jedyne co w tej grze jest fajne to przemieszczanie się i latanie na sieciach, no ale to się nudzi po kilku godzinach…

#ps5 #spiderman #spiderman2
Bartekgkw - Ja #!$%@? skąd te zajebiste opinie i oceny dla Spiderman 2 XDDD

Czuję si...

źródło: IMG_4251

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: combat jest akurat fajny, ale trzeba na większym poziomie trudności grać gdzie na 2 strzały padasz. Te questy z gejami to porażka akurat, albo quest w którym biali złodzieje ukradli rzeczy z murzynskiego muzeum.
  • Odpowiedz
@tranzts @Bartekgkw albo jak w tej fundacji May było #!$%@? doktoru entomologu XD

Poza tymi woke gównami gra mi się podobała, choć też nie różni się jakoś kosmicznie od Milesa Moralesa czy jedynki. Największe zmiany na plus to podgląd ataków z L2 i R2 oraz siecioskrzydła. Nie podoba mi się za to bardzo duży wskaźnik ataku dystansowego, zrobili to jak dla ślepego.

Co do MJ, to samo było z symbiontami,
radziuxd - @tranzts @Bartekgkw albo jak w tej fundacji May było #!$%@? doktoru entomo...

źródło: 1000045412

Pobierz
  • Odpowiedz
@radziuxd: Mało gier wzbudza u mnie tak różne emocje. Porównaj sobie quest z gejami, a quest z dziadkiem na ławce lub gołębiami, które są dla mnie jednymi z lepszych. Gra bez tego filtra WOKE byłaby super. Najgorzej że zmuszają do zrobienia tych questów jak się chce wbić platynę xD.
  • Odpowiedz
@tranzts Szczerze to jeszcze akurat tych pobocznych nie robiłem, gram główny wątek, bo mój syn ogląda to jak dobry serial, poboczne będę robił później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat z gejami i ten z muzeum zrobiłem, czyli jak widzę te najgłupsze xD
No i mi platyna nie grozi, gram na PC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz