@mirko_anonim: przydało by się trochę jakiegoś wolnego, jakiś urlop, taki z poł albo rok tylko skąd kasa wtedy... tak wygląda życie, albo masz czas, albo pieniądze
@mirko_anonim czy ja wiem, mam i czas, i kase i rodzine. Kwestia poukładania wszystkiego. Jedyny problem to taki, ze jak w to idziesz to twoje rozrywki zmniejszaja sie do ok 20% i tyle musi ci wystarczyc. Chyba, ze jestes patolem i zostawiasz wszystko kobiecie na głowie, samemu balujac i robiac swoje. A takich zachowan jest bardzo dużo nawet w normalnym z pozoru domu. Wiec kwestia wyboru i tego co się chce
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link