Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KakaowyTaboret: najlepsze było wczoraj na tvp róża thun i inna lewaczka taka starsza. Były tak #!$%@? że mówiły one wiedza lepiej na kogo głosować. A głosowanie na Brauna to skandal tak nie może być.
Piękny to był widok pekajacych dup.
  • Odpowiedz
nie chcę psuć zabawy, ale partia tylko tworzy listę. Na poszczególne osoby głosują wyborcy, więc to to za fikołek?


@Kryspin013: żaden fikołek, pewnie Biedron był przypadkiem na górze listy? Bo nie chce mi się sprawdzać. Po prostu mnie rozśmieszyło i tyle nawet nie jestem wyborcą konfy xD

kobieta startująca z konfederacji/głosująca na konfederację to jak kurczak jadący na wycieczkę w jedną stronę do KFC ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Kryspin013: żaden fikołek, pewnie Biedron był przypadkiem na górze listy? Bo nie chce mi się sprawdzać. Po prostu mnie rozśmieszyło i tyle nawet nie jestem wyborcą konfy xD


@KakaowyTaboret: W sensie? Przecież to logiczne, że na górę daje się najgłośniejsze nazwiska. Tak samo logiczne, że jak na partię zagłosowało mniej osób to mniej osób z niższych miejsc się dostanie. Mam ci tłumaczyć teraz jak listy działają? xD
  • Odpowiedz
W sensie? Przecież to logiczne, że na górę daje się najgłośniejsze nazwiska. Tak samo logiczne, że jak na partię zagłosowało mniej osób to mniej osób z niższych miejsc się dostanie. Mam ci tłumaczyć teraz jak listy działają? xD


@Kryspin013: No sam mówisz, że to wyborcy głosują na osoby, a to nie do końca tak jest w naszej ordynacji? W sensie, mogą głosować na osoby dalej na liście a i tek wszedłby
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No sam mówisz, że to wyborcy głosują na osoby, a to nie do końca tak jest w naszej ordynacji? W sensie, mogą głosować na osoby dalej na liście a i tek wszedłby Biedron z Mężem jakby byli na górze listy?


A brunatna Konfa pewnie na górze listy umieściła kobiety zamiast dwójki milionerów.


Więc gdzie widzisz fikołek? Wytłumasz jak dziecku jestem na el quatro


@KakaowyTaboret: typie, ale ty wiesz czemu
  • Odpowiedz
I zdajesz sobie sprawę, że zajączkowska i baryłka były wysoko na liście konfy?


@Kryspin013: No zajączkowska co by nie mówić była na 2. W tych wyborach liczą się de facto jedynki ze względu na małą liczbę miejsc, każdy inny wybór to niespodzianka
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@Kryspin013 no i przecież pisałem że w Lewicy na top miejscu był Biedroń a w konfie babeczki gdzie miały wysokie szanse na głos.

Dlatego mnie rozbawiło, że z lewicy weszło dwóch w #!$%@? bogatych facetów m.in. przez wysokie miejsce na liście
  • Odpowiedz