Wpis z mikrobloga

@Dipolarny: @prawilnik najchętniej to byście mogli zrobić jakiś ogólnodostępny arkusz Excela kto ma co do sprzedania i ile za ml i by było bardzo wygodnie wtedy.
I posortowane jakoś np ciężkie, albo słodkie albo coś tam innego.
I ktoś kupuje to zmienia bo jak nie zmieni to wszyscy go dają na czarno i traci dostep
  • Odpowiedz
@Dipolarny: AMOUAGE Reflection Man,
HERMÈS Terre d’Hermès Eau Givrée
Dior Homme Cologne
Tom Ford Ombre Leather Parfum
Essential Parfums Bois Imperial

Taka lista może być? Są chyba dwa drzewne a reszta lekkie zapachy cytrusowe
Jest jeszcze jakaś ciekawa kategoria? To jeden bym jeszcze dorzucił jakiś nietypowy
  • Odpowiedz
jeśli jakieś perfumy Ci się podobają to nigdy nie będą "złe" kupuj zapachy, które Tobie się pasują.


@Dipolarny: Daj spokój, tu ludzie się pytają jak żyć i nie potrafią sami wybrać absolutnie nic. Czekam tylko aż ktoś na mikro zapyta którą ręką dupę podetrzeć, bo on nie wie...
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny nietypowy to weź kadzidlany jakiś xD
Dobrze, że tego naxosa sobie odpusciles, bo w porównaniu do imperiala to jest żart. No i oczywiście od Mirków weź to ci taniej wyjdzie nawet płacąc za kaDyn razem za wysyłkę
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny na wykopie każdy to specjalista, a co Ci poleciła jeśli mogę wiedzieć
Ja od 3 lat kupuje i nigdy nie byłem wąchać xD. Zawsze odlewni i jak się podoba to flakon, a odlewka wędruje do kogoś innego, w sumie przez pierwsze dwa lata to same odlewki
  • Odpowiedz
@Koksixk: dior sauvage (tylko nie wiem który, myślałem że jest jeden a to edt edp i elixir)
Carolina Herrera 212 - jakiś zimowy
I carolina eros flame - tu już chyba nazwa wskazuje że to jakiś romansowy bardziej xd
Resztę określiła że to dla starych dziadów xd
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny sauvage dobry tylko przeruchany, tutaj panuje trochę nienawiść do mainstreamowych perfum jeszcze większą niż do Arabów, ale racja jak zrobiłeś listę z hermesem, biosem i reflection to zabrzmiało jak Pan koneser, a później zeszliśmy do sauvage. Mimo wszystko kazdy powinien znac jego zapach, więc why not
  • Odpowiedz