Wpis z mikrobloga

  • 37
@GladysDelKarmen Wiem, chodzi mi o to, kto do ciężkiej cholery na nich głosował?!
Nie mam pojęcia, co polityk musi odwalić, żeby zostać społecznie napiętnowany i odsunięty od pełnienia stanowisk publicznych, skoro przewinienia tych typów nie były w stanie na to wpłynąć.
  • Odpowiedz
jak pomyślę ilu rodaków to kretyni.


@yaszczur: No jak wybrali w październiku opcję, która wyzywała żołnierzy od morderców, a dopiero jak im szambo zaczęło się wlewać do płuc, to zrobili fikołka, to serio kretyni.
  • Odpowiedz
  • 3
@calinowski

@yaszczur: uczestniczysz w cyrku demokracjii to może nie wyzywaj innych, prostaku


Właśnie zrobiłeś to, czego sam mi zabraniasz hipokryto.
Żyje w wolnym kraju i mam prawo wyrazić własne zdanie a jest ono takie, że oddanie głosu na przestępcę to kretynizm.
  • Odpowiedz
co musi odwalić żeby zostać społecznie napiętnowany


Nic, bo wyniki wyborów w tym kraju układa wódz partii a nie wyborcy. Są pewne miejsca biorące w każdym okręgu wyborczym i dostają je wierne trybiki polityczne, a to jak ludzie głosują nie ma praktycznie znaczenia - wchodzi ten kto ma wejść.
  • Odpowiedz
To jeszcze nic. Lewica dostała 3 mandaty a Szczerba wygrał z Gronkiewicz-Waltz... porażka totalna.


@Roess: masz rację, to rzeczywiście tragedia w porównaniu z wysłaniem przestępców do parlamentu europejskiego ()

Nic, bo wyniki wyborów w tym kraju układa wódz partii a nie wyborcy. Są pewne miejsca biorące w każdym okręgu wyborczym i dostają je wierne trybiki polityczne, a to jak ludzie głosują nie ma praktycznie znaczenia - wchodzi
  • Odpowiedz