Wpis z mikrobloga

ktos mi powie o co chodzi z tym ze sauvage jest tak bardzo przer#chany? od 80% ludzi z jakimi mam kontakt nie wyczuwam zadnych perfum, a jeśli juz, to jakies najtansze, ewentualnie jakies ulepy w stylu invictusa. sauvage wyczulem moze z 2 razy w zyciu XD
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@HighQuality777: musisz pamiętać, że przejście z bańki perfumowej do prawdziwego życia to często szok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaguar/bond/adidos. Czasami właśnie spotkasz może invictusa. Jeśli coś jest popularne w świecie perfumowym na pewno i tak kogoś powali na kolana w realu bo nigdy tego nie wąchał.
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: ogolnie dodam od siebie jeszcze ze te 4 stowy za perfumy to dla wiekszosci "przesada", co jest kolejnym argumentem za tym ze zapach nie bedzie nagminnie spotykany mimo klonow, o ktorych osoby nie interesujace sie olfaktorycznymi doznaniami nie bede wiedzialy w wiekszosci
  • Odpowiedz
@HighQuality777: jak dla mnie to jest takie gadanie snobow którzy sobie muszą fujarę przedłużać

ja naprawdę bardzo różne zapachy nosiłem i najbardziej komplementiwany byl bleu de chanel parfum, którego swoją drogą uwielbiam i stawiam nad wieloma pozycjami z niszy
  • Odpowiedz
@HighQuality777: ja np nie mam nic konkretnie do Sauvage, ale faktycznie, jeżeli czuję na mieście jakieś męskie perfumy to w 80% przypadków jest to niebieski zapach typu BDC, Sauvage itp.

Nie tyle Sauvage jest przeruchany, co cały ten gatunek.
Ale BDC Parfum i tak w kolekcji mam bo lubię
  • Odpowiedz