Wpis z mikrobloga

Cuckserwatyzm wmówił dobrym chłopakom na tagu, że jeśli p0lki będą ruchać się z murzynami, to będzie wielka katastrofa i że to ich wina że to robią, bo nie #!$%@?ą wystarczająco.

Bzdura. Nie jesteś odpowiedzialny za żadna #p0lka. Nie masz żadnego wpływu na zachowanie ludzi w długim terminie, bo rządzi nimi animalistyczna natura.

Animalistyczna natura kobiet żąda od niej przyjęcie jak największej ilości buzdyganów i śmietanki, w jak najkrótszym czasie. Nie ma tu filozofii, jest czysty pragmatyzm i przetrwanie gatunku. Dobro gatunku ponad dobrem jednostki.

Przestań przejmować się innymi i skup się na czubku własnego nosa. Zaspokajaj swoje potrzeby a jeśli trzeba (bardzo rzadko) to rozjeżdżaj ludzi jak walec. Tylko mocno, żeby bali się stanąć ci na drodze drugi raz. Zobaczysz sam, że tak naprawdę, ale to naprawdę, nikt nie słucha tego szkolnego i religijnego bełkotu o byciu miłym i nadstawianiu drugiego policzka.

#blackpill #przegryw #gownowpis
  • 14
  • Odpowiedz
@fz-fx: No właśnie dobrze skupić się na reglii, ale tak naprawdę zagłębić się w chrześcijaństwo, zrozumieć że celem życia nie jest tzipa a zbawienie, jedynym co jest ważne w życiu to Bóg i wypełnianie jego woli. Zanim ktoś powie że to sprowadza mężczyzn do roli beciaka to powiem że jest wręcz przeciwnie, bo według nauk Jezusa, w małżeństwo należy wejść ze świadomością że staniesz się z żoną jednością, w innym
  • Odpowiedz
@fz-fx: Blackpillarze to normiki chcące tylko pogłębić nasze depresję i desperację. Nie chodzi im o żadne p0lki, tylko dalsze gnębienie przegrywów. Przejrzałem już dawno tych podłych ludzi.
  • Odpowiedz
@fz-fx: nie zgadzam sie z ta opinia o nature kobiet tzn to ze tak sie zachowuja fascynacja arabami czy latynosami to jest bezmyslne zachowanie w naturze kobiet jest miec ojca I go sluchac miec stalego partnera a dzisiejsza rzeczywistnosc jest sprzeczna z natura kobiet to ze laska ma bodycount 50+ to nie jest normalne to jest nalog, choroba psychiczna
  • Odpowiedz