Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki gdzie polacacie szukać pracy? Lvl 20 po technikum (elektronik), fajnie gdyby była choć trochę związana z zawodem (jakiś serwisant, service desk, help desk, itp, mógłbym też coś uskrobać w photoshopie jakby trzeba było). Jedyne doświadczenie to praktyki i praca przez wakacje po znajomości (elektryka, ppoż, monitoringi, systemy kontroli dostępu, sieciówka). Na pracuj i olx żadko trafia się jakieś ogłoszenie w mojej okolicy na takie stanowiska bez doświadczenia, a o zaproszenia na rozmowę już całkiem ciężko. Lepszym pomysłem będzie pisanie bezpośrednio do firm które są w miarę niedaleko? Do większych miast mam ponad 30km.

#pytanie #kiciochpyta #szukampracy #pracbaza #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nawet jeśli w ogłoszeniu jest wymagane doświadczenie - wyślij CV, jeśli masz umiejętności (albo część z nich) wymienione w ogłoszeniu.
Jeśli jakaś firma Ci się realnie podoba, a nie ma żadnych ogłoszeń to moim zdaniem lepiej zadzwonić, zapytać się czy nie mają otwartych rekrutacji, czy jest możliwość stażu a dopiero później wysyłać CV (szczególnie w mniejszych firmach, w większych zazwyczaj na stronie internetowej będziesz miał kontakt to złożenia CV - przygotuj
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli cię interesuje elektronika to szukaj w firmach produkujących elektronikę? Mierniki, serwisy itd. Jak najbardziej pisanie bezpośrednio do takich firm jest lepszym wyjściem niż cokolwiek na ścieku olx ;)
  • Odpowiedz