Wpis z mikrobloga

SRAM PG-820.


@ignore48: eee co ty opowiadasz jakie to ma znaczenie gdy wszystkie elementy są zaciśnięte do siebie nakrętką, np kaseta shimano deore 11 rzędowa 8 koronek ma luzem a 3 największe ma na stale na takim pająku.Tak się robi teraz kasety byś sobie mógł wymienić np jedną koronkę którą najczęściej uzywasz
  • Odpowiedz
Czy spotkaliście się, kupując kasetę 8 rzędową, że w rzeczywistości jest to 6 zespolonych i dwie najmniejsze luzem?


@ignore48: nie, nigdy tak nie było u żadnego producenta. Oszukali Cie, rób zadymę w sklepie.

  • Odpowiedz
dawno nie wiedziałem takich zjebów jak wy dwaj.


@ignore48: nadal mnie nie widzisz i nie widziałeś więc nawet odpowiednich słów nie umiesz dobierać w konwersacji.
No stary dowaliłes tak do pieca tym zastanawianiem się nad szerokością piasty a żywotnoscią koła że niewiem czy wykręcanie śrubki cię nie przerasta.
Napisał bym coś bardziej zgryźliwego ale poco kopać leżącego. Szkoda że ten twój wpis nie trafił na główną bo jeszcze #mechanikasamochodowa się z
  • Odpowiedz
  • 0
Błaźnie to nie jest konwersacja, tylko wymiana zdań na portalu internetowym. Jest to już moja 3 lub 4 kaseta wymieniona samojeden w tym rowerku i takiej sytuacji nie miałem, że wypadają ci z pudełka 2 małe koronki, jakby wrzucone żeby się zgadzało. Serwisuję sobie rowerek co sezon, więc japa. Z tego co napisałeś wyziera masa kompleksów, może warto udać się do specjalisty?
  • Odpowiedz