Wpis z mikrobloga

@thority: A ja mam wrażenie, że będzie okej. Widać, że ta reprezentacja za trenera Probescu odradza się z takiego głębokiego mentalnego rowu, w który wpadła od czasów Brzęczka, i warto to docenić. Nawet jeśli sportowo jeszcze sporo brakuje, to przynajmniej coś drgnęło jeśli chodzi o entuzjazm wokół tej kadry.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: w rowie to oni byli od czasów Nawałki i tylko Sousa ich nieco wyciągnął za uszy na chwilę. Znamienne, że przed turniejem byli zachwyceni, a jak odszedł, to gadali potem o zdradzie i generalnie brzmiało to jakby zapomnieli, że potrafili gonić wynik z poważnymi ekipami. W dodatku na tamtym Euro mieli sporo pecha, bo przecież ten mecz ze Słowacją był spokojnie do zremisowania i dużo nie brakowało. Nikt tak też
  • Odpowiedz
@siadaj_Kulson Lewego? A to nie jest tak, że Lewego nie lubili ci starzy bo on właśnie był bardziej pro jeśli chodzi o tych młodych?

Ej jak co to ja się nie czepiam tylko weź mi wyjaśnij bo niestety w piłce nie siedzę mocno i chcę trochę posłuchać :)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: dobrze, że będzie ten meczyk jeszcze z Turcją, taki rywal średni w sam raz żeby zdefiniować czy Polacy mają mental i są przygotowani. Drużyna za Probierza i za Santosa to dwie różne drużyny, ja wierzyłem w Santosa a nie wierzyłem w Probierza i już mogę śmiało powiedzieć, że się pomyliłem.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: entuzjazm XD
banda która równo wyciągała ręce po pieniądze a jak została przyłapana to tak naprawdę nie ich wina, nikt nic nie wiedział, samo się stało...
Kapitan z bożej łaski który zamiast uczyć młodych to czeka aż do niego przyjdą po poradę bo on gra w Barcelonie, a i sprawę premii trzeba zamknąć szybko bo zbliżają się ważne mecze i wszystko już wyjaśnili.

Nie ta kadra dalej jest zgniła i
  • Odpowiedz
A ja mam wrażenie, że będzie okej. Widać, że ta reprezentacja za trenera Probescu odradza się z takiego głębokiego mentalnego rowu, w który wpadła od czasów Brzęczka, i warto to docenić. Nawet jeśli sportowo jeszcze sporo brakuje, to przynajmniej coś drgnęło jeśli chodzi o entuzjazm wokół tej kadry.


@Lolenson1888: przeciez jedyne mentalne powstanie to bylo za Sousy
  • Odpowiedz
@thority Gianfranco Obsranco
Pamiętam jak widziałem ten obrazek, od razu miałem złe przeczucia. Bereś był bardziej speniany niż ja przed egzaminem na prawko.
  • Odpowiedz
@jacas: brakuje nam tego wykończenia, tego mentalu mistrzow, brakuje polotu i rozegrania. Widać, że trener Michał Probierz miał pomysł na tę drużynę, zagrzewał ich do walki, dał szansę młodym ale oni tej szansy nie wykorzystali. Niestety, Robert nie był w stanie sam udźwignąć ciężaru tej grupy, tych drużyn, tych Mistrzów którzy znaleźli się razem z Reprezentacją Polski w tej grupie śmierci. Wracamy do domu ale wracamy z podniesionym czołem, bo udało
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy też jakoś mocno nie siedzę ale patrząc na ostatni mecz to Lewy głównie co robił to spowalniał akcję kiedy piłka do niego trafiała. Może tak samo wyszło, może za dużo kombinował, nie mnie oceniać ale było widać, że chłopaki bez niego więcej pchali się do przodu i byli w tym bardzo skuteczni
  • Odpowiedz