Wpis z mikrobloga

Jeśli tylko gadacie z różowymi paskami to uświadamiajcie im, że patrzenie na cechy pokroju wzrostu czy łysienia to naprawdę puste zachowanie. Nie jestem oskim ani wzrostakiem (175cm), ale jak tylko mam okazję gadać z różowymi to poruszam ten temat. Przekazujcie tę wiedzę niczym mędrcy, bądźcie pewni w swoich poglądach. Przekazujcie to w ten sposób, aby dać do myślenia, aby różowa zadała sobie pytanie "czy ja jestem pusta?". Nie obrażajcie i nie brzmijcie jak sfrustrowani. Oświecajcie.

#przegryw #blackpill #redpill
  • 17
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien chłopie jak łysy mówi jej że łysi to dobre chłopy, to jakby ci #!$%@? mówiła o tym jak czystość przed małżeńska jest ważna. 0 wiarygodności ,zreszta spławi typa słowami "niektórym dziewczynom nawet podobają się łysi, tylko akurat nie mi" i #!$%@? sumienie czyste.
  • Odpowiedz
chłopie jak łysy mówi jej że łysi to dobre chłopy, to jakby ci #!$%@? mówiła o tym jak czystość przed małżeńska jest ważna. 0 wiarygodności ,zreszta spławi typa słowami "niektórym dziewczynom nawet podobają się łysi, tylko akurat nie mi" i #!$%@? sumienie czyste.


@programista3k: Nie jestem łysy. A jak jesteś łysy i tak uważasz to możesz poruszac inne aspekty. I nie chodzi o to aby mówić, że niski czy łysy
  • Odpowiedz
@programista3k: To żadna przeszkoda. Chodzi o to, aby pokazać, że jest się normalnym kolesiem, a przez pryzmat genów jest się skreślonym przez sporo osób. Z reguły osoba Cię ocenia na pierwszy rzut oka, ale po chwili rozmowy może całkowicie zmienić o Tobie zdanie. A wtedy możesz zacząć oświecanie.
  • Odpowiedz
po rozmowie wiadomo ale postępowania tej osoby nie zmienisz.


@programista3k: Zapewne nie, ale będę dzielić się swoimi perspektywami dot. wzrostu czy łysienia. Sporo kobiet traktuje to jako takie cechy, niczym cechy na które ktoś ma wpływ. "Haha on jest takim kurduplem!" "Haha on praktycznie nie ma włosów!" Jeżeli merytorycznie przekażesz takiej kobiecie, że człowiek genów nie wybiera, to sama dojdzie do wniosku, że jest strasznie głupia i pusta. Niekoniecznie to
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: A nie masz wrażenia, że trochę jednak masz kompleksy i próbujesz je wyleczyć wmawiając komuś, że to normalne? W sensie - tak, twój wzrost i geny są normalne, ale twoje upewnianie się o tym rozmową, brzmi jakbyś sam nie do końca był o tym przekonany.
Co innego jak powiesz "no ja mam zakola i zajebiście" a co innego jak powiesz "no ja mam zakola, a wiesz że jak ci
  • Odpowiedz
nie masz wrażenia, że trochę jednak masz kompleksy i próbujesz je wyleczyć wmawiając komuś, że to normalne? W sensie - tak, twój wzrost i geny są normalne, ale twoje upewnianie się o tym rozmową, brzmi jakbyś sam nie do końca był o tym przekonany.

Co innego jak powiesz "no ja mam zakola i zajebiście" a co innego jak powiesz "no ja mam zakola, a wiesz że jak ci się to nie podoba to jesteś pusta?"


@ehhhhh_: Nie chodzi o mówienie komuś, że jest pusty, ale jak laska się będzie wypowiadać o kimś że "noo z niego to taki karzeł" to zwrócę na to uwagę, mówiąc, że ludzie nie wybierają swojego wzrostu i że nie zasługują na takie określenia, bo to nie był ich wybór.

@LatajacyJeczmien to tak jak większość facetów patrzy u kobiet na wiek i wage. Nasza cywilizacja po prostu jest
  • Odpowiedz
Ale na wagę się ma wpływ XD


@LatajacyJeczmien: nie każdy a dodatkowo na wykopie obserwuje, że panuje jakiś chory obraz ciała kobiety. Zwykłe laski są określane jako ulańce a większość kobiet nie chce się głodzić by ważyć 50 kilo przy 170 wzrostu. Już nie mówią, że potem te szczupłe są hejtowane za brak cycków no ale chyba panowie nie rozumieją za bardzo, że nie możliwe jest bycie bardzo szczupłym i
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Intencje masz dobre, patrzenie na wyglad jest idiotyczne, bo facet nie jest od tego, zeby byl ladny, ale z ludzka glupota nie wygrasz. Mozesz miec nadzieje, ze gdzies sa jakies kobiety, ktore sa dojrzale emocjonalnie. Ja osobiscie nie znam takiej. WielkiNos wydaje sie byc ok, ale przez internet to nie zweryfikujesz. Poza tym i tak jest zajeta wiec to takie teoretyzowanie. Ogolnie jest tragedia na rynku dla mezczyzn. Tak
  • Odpowiedz
nie każdy a dodatkowo na wykopie obserwuje, że panuje jakiś chory obraz ciała kobiety. Zwykłe laski są określane jako ulańce a większość kobiet nie chce się głodzić by ważyć 50 kilo przy 170 wzrostu. Już nie mówią, że potem te szczupłe są hejtowane za brak cycków no ale chyba panowie nie rozumieją za bardzo, że nie możliwe jest bycie bardzo szczupłym i posiadanie dużego biustu.


@elena-mary: Ryzykowałbym stwierdzenie, że 99% osób jak nie więcej ma ogromny wpływ na swoją wagę. A na wykopie to każda laska jest hejtowana, więc nie wiem czy to dobre miejsce na patrzenie co się podoba mężczyznom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo nie mają wyboru ale jakby mieli to co 2 pewnie by postępował jak Leonardo DiCaprio i żegnał laskę jak skończy przykładowe 25 lat :) Wystarczy poczytać wykop
  • Odpowiedz
Juz rozumiem. Chciałeś udawać poszkodowanego luzaka w swojej sprawie, a okazuje się, że jesteś ignorantem z kompleksami


@ehhhhh_: Ignorant z kompleksami? Piszesz to na podstawie mojej wiadomości dotyczącej wagi i depresji, tak? To oświeć mnie w takim razie co tam jest nie tak XD
  • Odpowiedz