Wpis z mikrobloga

@reakwon ja akurat mam cla ale z 2.0 i 7 g tronica. Nie. Ogólnie skrzynia jest taka sobie, taka konstrukcja. Biegi fajnie chodzą, ale czasami po prostu np przy wrzucenia na P gdzieś szarpnąć lekko, różnie. Trzeba się przyzwyczaić. Jak wciśniesz pedal w podłogę to "musi się zastanowic" ogólnie pilnowac oleju k będzie git.
  • Odpowiedz
@reakwon No ja w x118. Silnik 2.0 planuje na 150tys zrobić. Koszta.... no może być ciekawie. Sam w sobie rozrzad to chyba 1500-2000. Boję całej otoczki. Bo sam nie zrobię, bo widziałem już jakieś blokady koła pasowego itd, itd
  • Odpowiedz
@reakwon raczej nie, jesli pewny pdzebieg. W którym model celujesz?
Sprawdzić na zimnym czy nie dzwoni. Ja mam 120 i nie przejmuje się. Tak jak pisałem na 150 dopiero coś pomyślę, chyba że coś będę słyszał niepokojacego
  • Odpowiedz
  • 0
@cieply_chlodniarz: Infinity Q50 potrzebuje go na rok/dwa. Mały wybór, a musze się pozbyć starszego auta żeby w niego nie wkładać już hajsu (330i 2011) skoro chce coś innego xD. Mało sztuk krajowych, najchętniej bym wziął hybryde z silnikiem od 350z HR.
  • Odpowiedz
  • 1
@cieply_chlodniarz: Mam w planach sprowadzić 400z/Supre, miało być 370z ale ciężko o nie zajechany egzemplarz i jako daily mi się nie sprawdzi. Patrzę jeszcze na Q60 ale tak jak pisałem, wolałbym już kupić niż szukać przez miesiące :D.
  • Odpowiedz
@reakwon co byś z wymienionych wózków nie kupił, to masz mój szacun. Tak trzeba żyć! Kup dwa - jedno na zabawę i Daily xD to jest właśnie problem, że zabaweczki czesto były w rękach idiotow. Daj cynk jak coś będzie pod chaupą
  • Odpowiedz
  • 0
@cieply_chlodniarz jak zmieniałem tryby z P na D, D na R czuć że zmienia bieg, napina napęd , trochę jakby faluje silnikiem przy zmianie pomiędzy tymi trybami. Trochę czuć jak zmienia biegi ale nie szarpie. Auto ma 90k przebiegu
  • Odpowiedz
  • 0
@cieply_chlodniarz: tak, auto 2018 rok więc wszystko w cepiku jest. Tak czytałem, że tak typ ten ma i rzeczywiście te auta które sprawdzałem miały takie zachowanie. Tylko ciekaw jestem czy czujesz zmiany z między trybami D R P, że napina się napęd, może to wina tarcz?
  • Odpowiedz
@reakwon skoro się powtarzaz to widocznie tak jest. A co do zasprzdglsnia... mój jest z 2020r, więc może coś już pozmieniali, bo jakoś nie czuć zazwyczaj żadnej zmiany przy przerzucaniu między trybami. W innych było podobnie?
  • Odpowiedz