Wpis z mikrobloga

  • 2
@peszek_leszek a mi się wydaje, że jesteś w błędzie i nie odrobiłaś zadania domowego. Zapraszam do zapoznania się z sekcją komentarzy pod tym filmikiem. Jak i komentarzami zawartymi w tym remixie.
hugoprat - @peszek_leszek a mi się wydaje, że jesteś w błędzie i nie odrobiłaś zadani...
  • Odpowiedz
@hugoprat: Odrobiłam, nie odrobiłam. Korzystamy z różnych źródeł. Nie wiem w sumie czy filmiki na YT/TT można uznać za źródła, ale widziałam wielokrotnie nawoływania do wygnania również Polaków.
  • Odpowiedz
  • 2
@peszek_leszek to poproszę źródło tych informacji o komentarzach/nawoływaniach o wygnaniu również Polaków. Oraz informacje o skali tychże nawoływań. Na yt widzę wyświetlenia i widzę ilość plusów co do komentarzy - i ja się do tego odnoszę.
  • Odpowiedz
@hugoprat: Pomyślmy - Polska w UE od 20 lat, miliony Polaków wyjechało na Zachód głównie do Wielkiej Brytanii i właśnie Niemiec, ale gdy przez ostatnich kilka lat UE przestało bronić granic i zaczęło się zjeżdżać ciapactwo i murzyństwo to w Niemczech zaczęły się nastroje antyimigranckie przeciwko Polakom, którzy jakoś wcześniej nie przeszkadzali. Seems legit.
  • Odpowiedz
@hugoprat: Holland jest dykatorem na Białorusi i próbuje przepchnac randomowych ludzi przez granice?

Chyba lukaszenkowi plan się udaje, skoro wstawiacie takie debilne obrazki
  • Odpowiedz
  • 3
@paul772 Świat w którym żyjesz niestety nie jest zerojedynkowy jak Ci się chyba wydaje. Działania tej kobiety:
https://www.filmweb.pl/film/Zielona+granica-2023-10039040

przyczyniają się do stwarzania błędnej i kłamliwej narracji skierowanej do utworzenia obrazu strażnika granicznego jako potwora, który znęca się nad imigrantami. Jest to socjotechnika mająca na celu lobbowanie polityki proimigracyjnej poprzez negatywne nastawienie społeczeństwa do SG. Osłabiania ochrony polskich granic poprzez zaniechanie jej obrony czy zaniechania rozbudowy muru na granicy. Jest to niekorzystne
  • Odpowiedz
Osłabiania ochrony polskich granic poprzez zaniechanie jej obrony czy zaniechania rozbudowy muru na granicy


@hugoprat: czyli to się dzieje teraz, a żołnierz zginął przez te czynniki które wymieniłeś? XDD
Czy może żołnierz zginął z powodu swoich nierozważnych decyzji?
  • Odpowiedz
  • 0
@paul772 widzę, że nie zrozumiałeś tego o czym pisałem wyżej. Ale nie szkodzi przeczytaj sobie kilka razy na spokojnie i postaraj się wyciągnąć oczywiste wnioski sam.
A skoro nie oglądałeś filmu to najpierw to zrób a następnie się wypowiadaj. Dobrego weekendu!
  • Odpowiedz
widzę, że nie zrozumiałeś tego o czym pisałem wyżej. Ale nie szkodzi przeczytaj sobie kilka razy na spokojnie i postaraj się wyciągnąć oczywiste wnioski sam.


@hugoprat: widzę, że nie zrozumiałeś tego o czym pisałem wyżej. Ale nie szkodzi przeczytaj sobie kilka razy na spokojnie i postaraj się wyciągnąć oczywiste wnioski sam.
I co? Kto wygrał dyskusje?
  • Odpowiedz
@hugoprat bo tu nie chodzi o polakow, wiadomo sa i tacy ktorzy polakow nienawidza, ale auslander to jest termin w 99% przypadkow uzywany do arabow i murzynow, mowie to jako polka mieszkajaca w berlinie. Nas stad nie wywala, bo jestesmy kulturowo podobni i poza cpunami ktorzy uciekaja tutaj od wyrokow to wiekszosc polakow pracuje, placi podatki i nie robi gnoju. Tu chodzi o arabusow ktorzy rozbijaja sie G klasami po miescie,
  • Odpowiedz