Wpis z mikrobloga

@Tajlosfit

@mocarny_knur: ale #!$%@?, dlaczego zatem nie kara się mężczyzn, którzy te niechciane dzieci zrobili? Jak ja uwielbiam takie fikołki, a potem kobieta zostaje z wszystkim sama

Tu muszę przyznać rację , akurat facet to powinien zamknąć trochę mordę na temat aborcji i samotnego macierzyństwa bo ich brak jaj i odpowiedzialności się przyczynia głównie do tego
Śmieszy mnie jak ktoś obwinia kobiety za samotne ciążę ale nikt nie obwinia typa który
  • Odpowiedz
@Tajlosfit ogólnie chara w ryj wszystkim facetom , którzy śmieją się z kobiet które samotnie kogoś wychowują albo zrobiły aborcję , nie zwracając uwagi na to że przyczyną był facet który się odciął od problemu i uciekł
Większość tych "zachciankowych" aborcji by nie istniala gdyby ta baba miała wsparcie od kogoś i pomoc
  • Odpowiedz
@zielonzielon wiem o co chodzi z zagrożeniem życia powikłaniami lub chorobami w czasie ciąży.

Proaborcjonisci przedstawiają sytuację braku zezwolenia na aborcję na życzenie jako zagrożenie życia dla kobiet. Wpis wyglądał tak jakby aborcja była człowiekowi potrzebna do życia jak powietrze lub woda
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: i o argumentach personalnych pisze ktoś kto wyżej napisał cytuję: "jesteś na tyle głupi że nie wiesz kiedy fujarę z piczy wyciągnąć to wyskakuj z kasy i na Słowację frajerze pokutować własnymi pieniędzmi za własne cymbalstwo" xD
Weźcie serio nie wystawiajcie nosa poza swój tag, bo naprawdę aż oczy bolą.
A zawodowo dziękuję, nie narzekam.
Kończę dyskusje, za ładna pogoda żeby się wykłócać w necie z piwniczakami.
  • Odpowiedz