Wpis z mikrobloga

Spocony PDF nie zaprosił cycoliny na darmową kolacje a chłop tak się nastawiał i ucieszył, że srejle zje normalne jedzenie i co? I musiało by #zamoje a nie za pdfowe
A tak przy okazji - Wy jak pozyczacie kasę i ktoś wam odda to potem non stop mu to wypominacie? #raportzpanstwasrodka
  • 17
  • Odpowiedz
@OrgStJones: spocony ładnie zrobił łysego, na początku zgrywał zbitego psa, łysy dał mu na start, spocony się wybił, poczuł grosza i olał łysego i tak to się kręci w kambodżańskim uniwersum, tylko czekać na podatki od kitajców, to będą mieli jazdę
  • Odpowiedz
@Koner1391: No to zobaczymy co z niego zostanie jak znów odpłynie po alkoholu ;).

@OrgStJones Nie wypominałbym bo nie pożyczam, znajomym, kumplom polecam chwilówki/pożyczki. Jedynie najbliższej rodzinie pożyczam, ale im też nie wypominam bo to debilizm. Albo chce się pomóc albo nie.
  • Odpowiedz
@MWittmann: poczuł grosza, to się pobawi z pół roku, a później wróci ze smutną miną i powie, że nie wyszło i on chce zacząć od nowa, ja tam obserwuję, bo złamanego grosza im nie wysłałem
  • Odpowiedz
@MWittmann chwilówki to najgorszy rodzaj pożyczki. Albo masz zdolność albo nie - pożyczać powinni tylko Ci, których stać na oddanie. Ci co biorą w parabankach to ludzie w spirali zadłużenia
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Po prostu kilka razy straciłem niby super kumpli/znajomych jak im pożyczyłem. Dlatego po sparzeniu #!$%@?, niech biorą dziadowskie pożyczki. Tam nikogo nie wydymają bo komornicy im siądą jak nie spłacą.

A skoro i tak #!$%@?ą, że oddadzą do piątku / wypłąty, to taka pożyczka chwilówka/pożyczka bankowa to nie problem, chyba, że kłamią z tym oddaniem ;).
  • Odpowiedz
@Koner1391: spocony Krzychu jest pod wpływem spoconych Grażynek i Januszy i do tego dostal ultimatum . A mianowicie, zawija walizki i wraca na stare śmieci albo zero pdf wpłat i donatow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MWittmann: Dokładnie, przyjaźń kończy się kiedy pojawia się temat kasy, nawet jak pożyczysz i ten ktoś odda, pozostaje dziwny niesmak i pretensje.. Może to casus Łysego i Krzycha
  • Odpowiedz
Wy jak pozyczacie kasę i ktoś wam odda


@OrgStJones: ja nie pożyczam nikomu ani od nikogo - od tego są np. karty kredytowe albo kredyt w banku. Chyba że to wyjątkowa sytuacja bo np. jest problem za granicą z bankomatem albo komuś nie działa karta to po prostu sobie oddajemy przelewem albo blikiem. Poza tym 30 sekund później temat jest niewarty trzymania go w pamięci.
  • Odpowiedz