Wpis z mikrobloga

Jeden, krótki komentarz na Kanale Zero, ale najlepszy (a zarazem pierwszy) - pokazujący dosłownie wszystko jak na dłoni. „Spoczywaj w pokoju Mateusz… jedziemy z tym rządem!!!”

Jak to napisał Ziemkiewicz po samobójstwie dziecka Filiks: „nic tak nie ożywia akcji jak trup”. Ten chłopak nie znaczy dla nich nic, on jest dla nich wyłącznie „politycznym złotem”, jak to mawiają pisowcy.

#polityka #4konserwy #neuropa #kanalzero #bekazpisu #wybory #rosja #bialorus #granica
Gours - Jeden, krótki komentarz na Kanale Zero, ale najlepszy (a zarazem pierwszy) - ...

źródło: IMG_3733

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to napisał Ziemkiewicz po samobójstwie dziecka Filiks:


@Gours:

A wiesz czemu tak napisał? :)
Bo m.in. Ty tańczyłeś na grobie
  • Odpowiedz
  • 120
@Thorrand: „tańczyłem”? Ty konfederuski psycholu. To dziecko zostało dosłownie zaszczute przez pisowców. Padło ofiarą pedofila i bodajże przez rok-półtora roku był spokój, pedofil siedział w więzieniu. Po czym Filiks podpadła Mateckiemu i spółce przetrzepywaniem Lasów Państwowych w Szczecinie i „wyjawiono” informacje, że syn Filiks padł ofiarą pedofila. Krótko po tym dziecko popełniło samobójstwo.

I ty kacapie konfederuski masz czelność pisać, że ja tańczę na tym grobie? Takie są fakty. Naprawdę
  • Odpowiedz
@Gours:

Czyli PiSowcy zaszczuli dzieciaka (trochę w tym prawdy jest) chłopak popełnił samobójstwo = można o tym pisać (o śmierci dzieciaka) i to jest ok MOŻNA O TYVM PISAĆ... TO NIE JEST tańczenie na grobie... dziwne.

PO szczuło na żołnierzy (trochę w tym prawdy jest) chłopak zginął na granicy BYĆ MOŻE dlatego, bo bał się użyć broni / nie mógł jej użyć bo mu zabronili = nie można o tym pisać, bo JEST TO tańczenie na
  • Odpowiedz
  • 5
@Thorrand: typie, wiesz jaka jest różnica? PiS odpowiada za śmierć tego dziecka, a PO za śmierć żołnierza nie.

Ten chłopak nie zginął od tego, że ktoś szczuł na żołnierzy, tylko dlatego, że zakrywał wyrwę w pseudomurze i zapewne nie spodziewał się, że jakiś dzikus zapakuje mu nóż w klatkę
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorrand: czyli jeśli ja będę ciebie szkalował, a za 2 dni zginiesz w wypadku samochodowym, to też się przyczynię do twojej śmierci. Dowolna interpretacja, tak jak to robisz…

Powtarzam: dziecko Filiks normalnie sobie żyło przez dłuższy czas po tym wszystkim. Dopiero ujawnienie informacji przez pisowców doprowadziło do tego, że krótko po tym popełnił samobójstwo.
  • Odpowiedz
@Gours:

Ale on nie zginął w wypadku samochodowym. Został zabity na granicy przy zaporze, bo zignorował zagrożenie, bo imigranci czują się tam na tyle pewnie, że chodzą przy zaporze i rzucają w żołnierzy kamieniami.

To, że tam jest tylko 1 trup, to jest cud. Tam w oficjalnych informacjach mówią, że jest 50 rannych (nie wiem czy łącznie, czy w ostatnich tygodniach). No ale możesz porównywać to do wypadku samochodowego.

Jesteś
  • Odpowiedz
@Gours:

PS: Z jakichś tajemniczych... magicznych, mrocznych przyczyn (może z pisowskiego spisku to sobie wybierz dowolnie) większość społeczeństwa również tę korelację dostrzega ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: Dokładnie, też chciałem kończyć tę dyskusję, to nie ma sensu.

Ale co do przyczyn jego śmierci - prawdopodobnie się zgadzam. Gdyby nie czuł się pewnie, to zapewne by nie podchodził tak do płotu i nie zasłaniał tarczą
  • Odpowiedz
Ale co do przyczyn jego śmierci - prawdopodobnie się zgadzam. Gdyby nie czuł się pewnie, to zapewne by nie podchodził tak do płotu i nie zasłaniał tarczą


@Gours:

Tutaj możemy się zgodzić. Nie wyobrażam sobie analogicznej sytuacji na granicy Izraela, USA, Ukrainy... Rosji.
  • Odpowiedz
@Gours chyba żartujesz. Nie mamy żadnej porządnej sytuacji na granicy. Współpraca między służbami nie istnieje. Trzeba uregulować status rubieży, uregulować sposób użycia broni. Przede wszystkim trzeba usunąć stamtąd wojsko, którego nie powinno tam być. Zmarły Mateusz był czołgistą, a pilnował płota. To się nie powinno wydarzyć. Odpowiedzialność za to ponosi były i obecny rząd.

Obecny rząd ponosi odpowiedzialność za ukrywanie wydarzeń przed opinią publiczną.
  • Odpowiedz
@Gours ja jestem oburzony działaniem rządu w tej sprawie, haniebną próbą zarzucenia winy na Janeczka. Pion prokuratorski jest bez winy, również Bodnar. Kosiniak i Tusk powinni podać się do dymisji
  • Odpowiedz