Wpis z mikrobloga

Krzysio Stanowski kiedy pisowski sędzia agent #!$%@? na Białoruś: Nie kłóćcie się! Podajcie sb rence! Zakończcie tą plemienną wojemkę! Pomyślcie o Polsce i o jej bezpieczeństwie! Błagam, przestańcie tak grillować pisowców (,)
Krzysio Pisowski kiedy za rządów Tuska zginie żołnierz: XDD
Oczywiście największa beka z konfedepisowców, którzy zakolakowi najchętniej zrobili by fryte, i spuszczają się jaki to on nie obiektywny i rzetelny XD A to zwykły cynik i hipokryta z kompleksem ego


#kanalzero #polityka #bekazpisu #neuropa #bekazprawakow
Zenek_ - Krzysio Stanowski kiedy pisowski sędzia agent #!$%@? na Białoruś: Nie kłóćci...

źródło: zakolak

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Zenek_: Najśmieszniejsze jest to jak Stanowski zaprosił pana Doktora do studia i jechał z nim wypytując go o światopogląd, a kuce w komentarzach: panie Krzysiuuu panie Krzysiuu zapytaj pan o gospodarkę, o gospodarkę pan pytaj tak będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@dzkeson:

Zenek to bot polityczny albo spierdox. Raczej to pierwsze, bo kilka razy go obrażałem i nawet nie usuwał wpisów... zwykle gdy ktoś jest popaprańcem to reaguje agresją jak @Gours któremu przeszkadza TANIEC NA GROBACH żołnierza, ale wykopywał i komentował... BA chodził na marsze Tuska gdy TAŃCZYŁ NA GROBIE tej kobiety, która zmarła tam w szpitalu na wskutek niby tej decyzji TK.

Zenek zawsze na straży. 10 sekund po
  • Odpowiedz
@colliee:

Tak samo @colliee to bot polityczny. On się zgadza, że tylko #!$%@? mogłaby zataić informacje o tym śledztwie... ale zgadza się tylko gdy dotyczy to pisowskiego prokuratora :D

Chyba też mi wpisów nie kasował ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zenek_:

Gdybym prowadził polityczne konto za Twój hajs, to przynajmniej bym się bardziej starał :) I OGLĄDAŁ TO CO KOMENTUJE, chyba... że masz od posta a nie od jakości, no to... :D
  • Odpowiedz
@Thorrand: dzisiaj nasrałeś z 60 komentarzy wyłącznie z partyjną agitacją i nazywasz kogoś botem XD Nie odpowiadam na twoje komentarze w innych wpisach bo mam cię na czarnej i nie kontynuuję dyskusji - nie dostaję powiadomień

Nie krytykuję prokuratora za nieujawnienie wcześniej zdarzenia, ale za robienie typowego chlewu wyłącznie na potrzebę swojej Partii. Jak to on niby o niczym nie wiedział i TO SKANDAL, że on nic nie wiedział i
  • Odpowiedz
@colliee:

Zacytuj komentarz, który jest jakąkolwiek agitacją. Zacytuj komentarz, którego mam się wstydzić, w którym napisałem kłamstwo / nieprawdę / cokolwiek.

Czekam :)
  • Odpowiedz
  • 0
@stan-tookie-1: Ale ja to piszę z troską o wasze biedne mózgi, które myślą, że Krzysio Stanowski jest obiektywnym niehipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nawet nie oglądałem, wystarczyło spojrzeć się na miniaturę
  • Odpowiedz
@Zenek_: z ciekawosci poczytalem komentarze no i jakbym czytal komenty pod mateiralem republika tv xD uśmiechnięci, 13 grudnia, rzą do dymisji. dajcie juz te wybory, konfiarze i pisowcy sie schowaja do nor na conajmniej rok
  • Odpowiedz