Wpis z mikrobloga

Ostatni taniec na trumnie tego chłopaka 4 godziny przed ciszą wyborczą w wykonaniu Stanowskiego. Do tego stopnia posunęła się ta hiena, by pomóc KonfedePiSowi w niedzielnych wyborach. Ostry najazd na koalicję rządzącą - ten pajac ustawił się w roli wyroczni i mówi, że politycy i - jak twierdzi - „uśmiechnięta hałastra” mają krew na rękach.

Wyjątkowo obrzydliwe jest też układanie tez. Fakty są proste i trzeba być ostatnim debilem, żeby tego nie rozumieć: chłopak swoją tarczą chronił wyrwę w pseudomurze. Na chłopski rozum można przyjąć, że po pierwsze miał zajęte ręce, więc jak miał wyciągnąć tę cholerną broń jednocześnie? Po drugie logicznym jest, że nie spodziewał się, że jakiś dzikus mu wbije nóż przywiązany do badyla…

Ale fakty się tu nie liczą - liczą się niedzielne wybory. Najobrzydliwsze zachowanie w historii Stanowskiego. A śledzę go od dobrych 10 lat. Zaczynam nim zwyczajnie gardzić (a kiedyś byłem fanem). Jak można się posuwać do czegoś takiego? Ha tfu!

#polityka #kanalzero #bekazpisu #sejm #neuropa #4konserwy #rosja #bialorus #wybory #bekazprawakow
Gours - Ostatni taniec na trumnie tego chłopaka 4 godziny przed ciszą wyborczą w wyko...

źródło: IMG_3731

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Gours: oby ludzie otworzyli oczy na to jak obecnie wygląda jego działalność, wielu gówniarzy widzi w nim autorytet nie wiem na jakiej podstawie, klimat, materiały na tym kanale jak i rozmowy z zapraszanymi gośćmi przebijają poziom manipulacji tvp, niestety intelektualnie "dziennikarze" staną odbiegają czlkowicie intelektualnie i topia jego wspaniałe projekty, chcieli coś znaczyć, być opiniotworczy, niestety ile by tych debat nie było kierowanych jedna przemyślna strategia, nadal nikogo to ni3 obchodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante

@Gours: co tam brzęczysz?


No żołnierze twierdzą, ty obrzydliwy pisokonfiarzu, ze ten tak zwany mur, jest do rozbiórki bo nie zapewnia żadnej ochrony.

Gdyby stanęło tam coś normalnego, a nie plotek zrobiony na #!$%@? w pisowskim stylu, to sytuacja byłaby zupełnie inna. No ale co was to obchodzi xD, liczy się taniec na grobie.
  • Odpowiedz
@Gours: Materiał Stanowskiego, który jest o pośredniej odpowiedzialności za śmierć polskiego żołnierza nazywasz "tańcem na grobie"? Chcesz mówić dziennikarzom kiedy i co mogą publikować we własnych mediach?
Jestem ciekaw, kto plusuje takie wpisy jak twój. Inne tituszki internetowe?
  • Odpowiedz
@Gours o co chodzi że trole przez cały tydzień łączą PiS z konfederacja? Przecież już więcej maja wspólnego socjaliści z PO i z PiS tylko jedni są pobożni a drudzy bezbożni
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter: cholera wie. Im dłużej o tym myślę, tym więcej mam wątpliwości.

Ja tam bym nie karał nawet za to, gdyby przez płot odstrzelili kilku dzikusów, ale jednak mamy jakieś prawo i trzeba się tego trzymać
  • Odpowiedz
wystarczyło tylko tyle, żeby szanowny rząd zadbał o odpowiednie procedury


@digitalalchemist: Ale jakie procedury? Tu jedyną procedurą jaka mogła zadziałać byłoby "nie zbliżajcie się do płotu", to wtedy nachodźcy będą mogli go bez problemu sobie forsować. Tego chcesz? Bo on zginął robiąc dokładnie to za co mu płacono - broniąc granicy.

A może miał strzelać do ludzi znajdujących się na terenie Białorusi żeby onuce miały paliwo do mówienia o prowokacji NATO?
  • Odpowiedz
gdy piszę o Konfedepisie, to często nie myślę o ich przyszłej koalicji, a bardziej mentalności i poglądach


@Gours:
-Ta sama mentalność, i poglądy
-Najmniejsza zgodność w głosowaniach, związanych z tymi poglądami, i ciągłe ataki ze strony Konfy za to co PIS promuje.
XDDD
Ile ci płacą za te wpisy? Chyba coś mało oceniając po tym jak się starasz.
  • Odpowiedz
@Gours: To nikt nie powinien o tym mówić, bo zaraz wybory i psuje to wizerunek uśmiechniętej Polski? To jest gorący temat i różne media go podchwyciły. No tylko Stanowski stał się symbolem tego niedobrego PiSu i wykopki tutaj stosują odwróconą logikę.
Śmierć młodego żołnierza + aresztowanie żołnierzy za użycie broni na granicy to strzał w kolano ze strzelby dla uśmiechniętej koalicji tuż przed wyborami i nikt nie musi tańczyć na grobie,
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

mur tak #!$%@?, ze imigranci sobie robia w nim dziury lewarkami XD

Zaproponuj coś lepszego. Możesz narysować w Paintcie, chętnie ocenię.
  • Odpowiedz