Wpis z mikrobloga

Eksperyment udany. Podopieczny różowej (lat 2) szaleje na punkcie truskawek i czekolady, chciał konieczne na urodziny tort lodowy z ciastem czekoladowym. Nigdzie takich nie ma więc różowa mnie namówiła, żebym zrobił.

Niecierpie dekorować tortów bo mi to nie wychodzi, ale fajny challenge, żeby lody były nadal lodami a ciasto dało się zjeść.

Na spodzie Brownie, na to obgotowane truskawki z cukrem i sokiem limonki, na górę lody i z wierzchu krem maślany. Instrukcja była, żeby tort przełożyli z zamrażarki do lodówki na ciepły talerz na 30 minut. Podobno wyszło perfect. Brownie nie było zamarznięte a lody nadal były lodami ;)

Młody jeszcze miał dodatkową frajdę bo zostało mu udekorowanie świeżymi truskawkami.

#gotujzwykopem #gotujzmirkosoft
Mirkosoft - Eksperyment udany. Podopieczny różowej (lat 2) szaleje na punkcie truskaw...

źródło: temp_file8933996907768082164

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mirkosoft

@CorniShon007 nie przychodzi mi nic do głowy na czym miałby polegać.


Też nie do końca kumam, ale domyślam się, że twoja różowa jest jakaś pielęgniarką/opiekunką/czy coś w tym stylu. Nie mniej jednak świetna robota i jak nie jestem jakimś zagorzałym fanem słodkości to mały kawałek chętnie bym zjadł.
  • Odpowiedz
nie przychodzi mi nic do głowy na czym miałby polegać.

więc różowa mnie namówiła, żebym zrobił


@Mirkosoft: pewnie o to chodziło. Jakieś dziecko którym różowa się opiekuje, a ona Cię namówiła (czyli tak jakbyś ty był do tego zobowiązany, by zapewnić tort na urodziny) żebyś ty upiekł - też nie rozumiem czemu to rodzina dziecka nie zapewni tortu. Ewentualnie różowa, ale wtedy powinno być, że Cię poprosiła, a nie namówiła


A
  • Odpowiedz