Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej zachęca, żeby zagłosować pojutrze na Koalicję Obywatelską? #!$%@? Pisowców oraz Konfiarzy i ich pokaz chamstwa, arogancji i cynizmu. Paradoksalnie największą szansą na wymarzony wynik byłoby dla nich milczenie. Teraz w kraju rządzi Tusk, więc będąc stosunkowo cicho uśpiliby wtedy całe centum oraz lewicę. A ich wyznawcy i tak poszliby głosować w obronie "prześladowanych" jak Wąsik, Kamiński, Obajtek, Braun itp.

Natomiast jak się posłucha tego co oni mówią, jak manipulują, jak próbują z wielkiej tragedii zrobić paliwo napędowe w ostatnim dniu kampanii i jeszcze przykryć własne, wielkie afery tragiczną śmiercią. Kiedy zobaczy się jaki poziom intelektu oraz nienawiści reprezentują ich zwolennicy, którzy najchętniej podpaliliby kraj oraz wywołali wojnę domową, byle tylko Tuskowi i Hołownii zrobić na złość. Kiedy zarzucają, po części słusznie, że nowy rząd nie ustanowił jasnych przepisów dot. użycia broni przez służby na granicy przez pół roku. Jednak całkowicie pomijają, że oni nie zrobili tego przez ponad 2 lata. To po prostu rzygać się chce.

Dlatego dzięki, że po raz kolejny zmobilizowaliście mnie i większość moich znajomych oraz rodziny do oddania głosu na KO. Naprawdę bez Was to by się nie udało i wiele osób olałoby te wybory. No ale do akcji mocno wszedł Konfede-PiS i mobilizacja z automatu rośnie. Tak jak w 2011 roku kiedy PiS-owcy myśleli, że sojuszem z kibolami i głośnym chamstwem przejmą władzę. A ludzie zmobizowali się i dali Tuskowi drugą kadencję tylko po to, żeby PiS tej władzy nie dostał.

#wybory #neuropa #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
@Lambo994: mam właśnie cichą nadzieję (choć w to jakoś mocno nie wierzę), że ludzie tak zareagują, na zasadzie: nie po to głosowałem 15 października, żeby teraz olać i dać wygrać konfedepisowi. Na samorządowe ludzie byli ewidentnie uśpieni
  • Odpowiedz
z wielkiej tragedii

@Lambo994: To jest tragedia z rodzaju: strażak gasił pożar i się zaczadził. Tragedia dla rodziny, ale tak naprawdę ryzyko zawodowe. Zginął broniąc kraju przed ciapusami, ale robienie z tego argumentu typu "rząd do dymisji, wina Tuska" przez prawicę to xD
  • Odpowiedz
@Lambo994: Ja idę głosować na Trzecią Drogę, ale zgadzam się z tym postem. PiS każdą sytuacje wykorzysta, aby odwrócić uwagę od swoich afer i przekierować gniew ludzi na koalicje rządzącą. Niestety ale rząd kompletnie nie umie informować ludzi przez co ta sprawa z aresztowaniem 3 żołnierzy i śmiercią Mateusza bardziej wpływa na ich niekorzyść. Dodatkowo są informacje, że ponoć Mateusz zmarł szybciej niż wczoraj po popołudniu (Stankiewicz o tym mówił),
  • Odpowiedz
  • 20
@Gours: KO z PiS-em będzie na remis. Myślę, że róznica nie będzie większa niż 1.5-2 % między pierwszym a drugim miejscem. Konfa doistanie jakieś 10-11 %, bo te wybory są dla nich najbardziej sprzyjające i dostaną booster do swoich regularnych 6-7 % od początku istnienia. Zwłaszcza, że większość elektoratu TD w wyborach do parlamentu to były młode osoby, nie interesujące się na co dzień polityką, które chciały głosować na coś
  • Odpowiedz
  • 5
@tos-1_buratino: Ja gamoniu od dawna broniłem polskich mundurowych, ponieważ mam kilku takowych w rodzinie. Nawet wtedy, gdy rządził PiS i Szatanice oraz Hollandy obrażały SG, Wojsko Polskie itp. Z wieloma Platfusami i lewakami miałem w tym temacie kosę. Mimo, że generalnie byłem za KO. Tak więc pizzę to ty możesz sobie zjeść z ciapatymi na kolację xD

Aha, w przeciwieństwie do PiS i Konfy nigdy nie robiłem tego wybiórczo. Czyli
  • Odpowiedz
@Lambo994:
Jakby dostali kontrolnego plaskacza w eurowyborach to by się poprawili. A ty jesteś jak matka w serialu Ballada o Januszku która usprawiedliwia gnojka na każdym kroku i co dobrze się dla niego nie skończyło bo nie wiedział, że robi coś źle.
  • Odpowiedz
  • 4
@Lambo994 twój wpis pokazuje też dobitnie jak ludzie głosują. Nie na zasadzie kto lepszy, kto ma lepszy program, tylko tak, żeby Ci drudzy nie rządzili
  • Odpowiedz
  • 2
Uśmiechnieta koalicja tonie


@pokyw123: W kanale zero i konfede-pisowskiej bańce XDDD

Ludzie masowo będą głosowali na PiS, po tym jak 8-miesięcy temu była rekordowa mobilizacja, byle tylko PiS #!$%@?ć od władzy. A wszystko dlatego, że jakiś dzikus na granicy zadźgał żołnierza i PiS postanowił zrobić na tym kampanię. Społeczeństwo zapomni o rozkradzionych miliardach, salcesonowym egzorcyście, Funduszu Sprawiedliwości, nieprawdopodobnym nepotyźmie, sędziach hejterach itp. No tak będzie nie zmyślam.

Aha, słyszałeś o
  • Odpowiedz
@Lambo994 banda plomiennego nie zrobiła nic a nic. Cpk nie ma być a potem ma być. Gada tylko o pisie a gdzie są te inwestycje? Uśmiechnięta koalicja przejęła program konfederacji tylko w negatywie. Zajmuje się igrzyskami dla lewicowych nastolatków tak jak kiedyś konfa robiła dla prawicy. Przecież ten rząd co chwilę zmienia zdanie. Czyli jaki oni mają program? Skrobanka i co dalej?
  • Odpowiedz
@Lambo994: Mam dokładnie to samo przemyślenie patrząc na to, jak się prawackie mordy uaktywniły kolejny raz na czyimś grobie. Śmierć tego chłopaka to tylko paliwo polityczne dla tych mend, można w ciemno założyć, że gdyby dalej rządził pis i w MONie siedział Błaszczak, to wszystko by się w moment rozmyło, tak jak Przewodów czy ruska rakieta pod Bydgoszczą - dowiedzielibyśmy się o fakcie pół roku później, wina poszłaby na jakiegoś
  • Odpowiedz