Wpis z mikrobloga

Cała sytuacja z #lewandowska pokazuje, że Polacy mają kij w dupie. Ogarnijcie, że tylko taniec. Nawet gdyby włożył jej khutasa w odbyt to mówimy tutaj o współpracy artystycznej / performance a nie zdradzie. Na takiej samej zasadzie jak idziecie do fryzjerki, która was dotyka po głowie albo masażystki, która wam trzepie kapucyna. Jeśli jest to częśc masażu to nie jest to zdrada.

#lewandowski #p0lka
  • 20
  • Odpowiedz
@kukold: dokładnie, ja na przykład uwielbiam robić kawały z moimi kumplami, ale to nie znaczy że jestem homoseksualistą XD. Polaczki nie rozumieją że to może być tylko na żarty.

jedź z kumplem


nagle chwyć jego nogę zamiast drążka skrzyni
  • Odpowiedz
@ziko100 nawet jak zalał to dopóki nie urodzi to nie ma zdrady, a nawet wtedy to dziecko może woleć bogatego tatę Lewandowskiego niż biednego alvaro, więc w każdym wypadku zdrady nie ma.
  • Odpowiedz
Nawet gdyby włożył jej khutasa w odbyt to mówimy tutaj o współpracy artystycznej / performance a nie zdradzie. Na takiej samej zasadzie jak idziecie (...) masażystki, która wam trzepie kapucyna.


@kukold ( _)
Dam 6/10 za dużą ilość plusów i tą żenadę jaką mam po przeczytaniu tego wymalowaną na twarzy.
  • Odpowiedz
@kukold generalnie mam to w dupie ale jestem przerażony typowymi wykopkami, chyba nie macie swojego życia żeby ciągle drążyć ten temat. Jakiś chłop sporządził teraz na mikro referat z porównaniem żon innych piłkarzy.. ogarnijcie się ludzie, to było śmieszne i memiczne na początku
  • Odpowiedz
@kukold czy jeżeli Lewandowska tak zacięcie by tańczyła XVI wiecznego poloneza z obcym gachem było by okej? Siedzi w Hiszpanii, tańczy bachate z Dominikany która ma takie ruchy i tyle. Wygląda to dla nas kontrowersyjnie ale latynosi tak tańczą. Nie tańczą poloneza xd
  • Odpowiedz
to mówimy tutaj o współpracy artystycznej / performance a nie zdradzie.


@kukold: to jest pablik relejszyns, i nijakiego k@restwa w tym ni ma!
  • Odpowiedz
@ziko100: eee, co ty #!$%@? xd jeśli zalanie formy, spłodzenie i urodzenie guwniaka i podział majątku również jest częścią performancu to co w tym złego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz