Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: no chyba, że jesteś Grigorijem Braunem który znowu odwala jakąś krzywą akcję lub krajem szczujacym na gejów, to wtedy chcą pisać gratulacje i czemu w Polsce tego nie zrobią
  • Odpowiedz
@Koziom: ja już nawet nie odpowiadam na komentarze, bo to nie ma sensu. Same boty tam siedzą. Kiedyś próbowałem, to niezależnie od tego, jak racjonalny i logiczny był mój komentarz, zawsze byłem out-voted przez ludzi, którzy pisali "reee za młody jesteś, jeszcze zobaczysz jak cię ryży okradnie" czy coś, z #!$%@? milionem lajków.

Szkoda nerwów i czasu.
  • Odpowiedz
@Koziom: Wczoraj wyznawcy konfpisu wrzucali screen z messengera jako źródło tego, że żołnierz miał być podtrzymywany przy życiu do okresu po wyborach, a dzisiaj jak szpital zdementował to pisali, że szpital to niewiarygodne źródło xD

Po co dyskutować z szaleńcami?
  • Odpowiedz
@Koziom: przecież to trzeba być masochistą żeby się produkować tam, mi się coraz mniej chce na mikro, gdzie widać, że jest normalnie, ale na takie głównej to ściek i boty.
  • Odpowiedz
Może to głupi wpis, ale ogólnie w tej ankiecie na 4,7 tysięcy głosów aż 46% chce głosować na koalicję rządzącą, ale w komentarzach są same głosy krytyczne wobec niej. Nie wiem, wyborcy koalicji boją się im odpowiedzieć czy jak?


@Koziom: na początek zastanów się nad tym, to może poznasz trochę jak działa człowiek:

Jak często jak wykopujesz znalezisk to piszesz komentarz od siebie?
Jak często jak zakopujesz znalezisku to piszesz komentarz
  • Odpowiedz
@Koziom: pisowcy są nie do uratowania. Konfederaci jeśli zmieniają poglądy to nie dlatego że ktoś ich przekonał w dyskusji na Twitterze, tylko dorośli/na własnym doświadczeniu przekonali się że świat nie wygląda tak jak go przedstawiają konfederaci
  • Odpowiedz