Wpis z mikrobloga

@Koziom: Inteligentny człowiek widzi ankietę, głosuje i przegląda dalej. Bieda umysłowa musi sie zesrać w komentarzu a na koniec przez roztargnienie pewnie nawet zapomni oddać głos w ankiecie albo nie umie XD
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz:

Po prostu się brzydzą, ja mam tak samo jak widzę wysrywy k0nfedepisiorów na głównej


+1 Prawie zawsze jak wyświetli mi się jakikolwiek artykuł okolopolityczny na fb to z 90% komentarzy to konfedepis i jechanie po koalicji rządzącej. Nie muszę chyba pisać, że są to same niemerytoryczne komentarze pozbawione faktów czy innych argumentów. Wchodzenie w dyskusję z takimi dzikusami nie ma najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
@Koziom: wczoraj utknalem na 12h na sorze, gdy juz mi padla bateria w kazdym urzadzeniu, dla zabicia czasu, dalem sie wciagnac w rozmowe z innym pacjentem. Pech chcial ze trafilem na milosnika pisu. Z poczatku probowalem nawet wymienic sie pogladami, jednak szybko stracilem entuzjazm gdy kazdy argument, moj rozmowca komentowal w stylu „widze ze nie bardzo sie interesujesz polityka”, albo „to i tak zlodzieje, za pisu tego nie bylo”. Po prostu
  • Odpowiedz