Wpis z mikrobloga

Do napisania tego wpisu zainspirowała mnie rozmowa w pracy w Wawie pomiędzy kilkoma współpracownikami i rozważanie jako to fajnie jest wydać 150zł na pierogi z truskawkami, czy też zwykłe ruskie lub z kaszą jaglaną, jakby k...a nie mogli sobie zrobić ich samemu ... Zastanawiam się dokąd ten świat zmierza skoro spuszczają się nad takimi potrawami jak placki ziemniaczane, racuchy, naleśniki itp.... To smaki mojego dzieciństwa te potrawy jestem w stanie sam przygotować sobie w 5 minut podczas gdy jakieś , przygłupy sprzedają innym przygłupów za grubą kasę i jeszcze się spuszczają jakie to jest dobre jakby wyszli z jaskini i nigdy nie jedli. Tak samo jak np. golaski, jak można nie wiedzieć co to jest??? Albo ragu przecież to jest megadobre , każdy nawet lekko upośledzony człowiek jest w stanie sobie to przygotować samodzielnie. W ogóle dla mnie ludzie co nie potrafią zrobić pierogów to zwykle #!$%@? skoro potrafisz zrobić prawko to co trudnego jest w pierogach?
A czy wy wiecie co to są golaski?????
#potrawy #polska #jakubabci #polska #zalesie #bekazpodludzi #bekazwarszafki #jedzenie #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
@sols: W 5 minut nie zdążysz nawet ugotować pierogów z mrożonki, a co dopiero zrobić je samemu od początku.
Jesteś po prostu bardzo ograniczony - nie rozumiesz, że czas ma dla ludzi wartość i mają zwyczajnie różne potrzeby i priorytety. Jeden woli spędzić pół dnia na gotowaniu albo remontowaniu domu, a drugi woli zapłacić komuś i leżeć w tym czasie na kanapie.
  • Odpowiedz