Wpis z mikrobloga

@aki_: no a my mamy z tego beke i się śmiejemy z czym masz problem, aż tak ci się nudzi w życiu?
to osoby publiczne więc nie #!$%@? że ktoś się nad kimś znęca
  • Odpowiedz
A może Lewy faktycznie ma wywalone na to. Wiem, że to nie mieści się w wykopkowych głowach, ale teoretycznie możliwe i Lewemu z tym dobrze. #niepopularnaopinia


@njay: @WyzwolonaPodrozniczka @omnitreks @Hadolf_Itler To się przekłada na wizerunek Lewandowskiego który jest konkretnie wyceniany i podlega kontraktom. Niewyobrażalna ignorancja a teraz już wręcz pogarda xD Typ stał się memem a większość artykułów to szybko znika bo tak kancelaria to zwalcza aktywnie - są więc tego
  • Odpowiedz
@Saeglopur o tak, to jest kolejny ważny aspekt, pominąłem go wcześniej a faktycznie to też jest istotne.
Jednak nadal osobiście to mam to w #!$%@?, rozumiem możliwe problemy marketingowe a memy mnie śmieszą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@omnitreks: w każdej kobiecie, cząstki kur*y dwie trzecie. Spytałem się mojej matki co sądzi o czynach Lewandowskiej, to zrobiła mi wykład czym jest bachata i dlaczego tak się tańczy. I to było dla niej zupełnie normalne. Ręce mi #!$%@? opadły.
  • Odpowiedz
Zawsze lewym gardziłem ale teraz gardzę jeszcze bardziej, że na to wszystko pozwala swojej żonce. Gdyby miał jaja postawiłbym sprawę na ostrzu noża jak prawdziwy mężczyzna. Zawsze wiedziałem że lewy to jest lewus nie tylko bez charyzmy ale bez jaj.
  • Odpowiedz