Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: Ja od zawsze powtarzam, że zwierzęta są bardziej cywilizowane niż faceci :))) Pies nie zgwałci suczki jeśli ona go odtrąci, natomiast chłop weźmie kobietę siłą, nawet jeśli ona nie chce. Nie dziwie się, że kobiety wolą spotkać na swojej drodze niedźwiedzia niż jakiegoś męskiego świra :)))
  • Odpowiedz
@Shagal: Przed milionami słuchaczy, którzy nic dla mnie nie znaczą i których opinię mam głęboko w pi... :))) A prymitywami to wy jesteście i dobitnie to udowadniacie każdego dnia. To, że jesteście cichutcy i skryci na co dzień nie znaczy, że macie równo pod kopułą :)))

@slabart12 Nie mam snejka, mam różowiutką i wilgotną pusie :)))
  • Odpowiedz
@maszf: A gdzie ja niby napisalam coś o moim cipsku? Zostaw je w spokoju bo i tak nigdy do niego nie dostaniesz dostępu :)) twój klucz jest zepsuty :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
#!$%@? jedno merytoryczne orańsko ci nie wystarczyło? XD

Zaczynając, gwałty u zwierząt to standard, nie jest to coś co nadaje się do opowiadania na NatGeo ale jest to bardziej regularne niż u ludzi bo jak już tłumaczyłem, mamy bardziej rozwinięte mózgi i zdolność do kontrolowania samego siebie.

Ten słynny niedźwiedź #!$%@? ci wątrobę kiedy będziesz jeszcze żyć i ew zostawi aż szok cię nie zabije.

I dlaczego wy wszystko, każdy jeden
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny:

Zaczynając, gwałty u zwierząt to standard

U jakich gatunków? :)))

ale jest to bardziej regularne niż u ludzi bo jak już tłumaczyłem, mamy bardziej rozwinięte mózgi i zdolność do kontrolowania samego siebie.

Skoro człowiek jest bardziej rozwinięty to nie powinno w ogóle do takich czynów dochodzić a jednak jest to częste. Jak widać, mózgi macie między nogami :)))

Ten słynny niedźwiedź #!$%@? ci wątrobę kiedy będziesz jeszcze żyć i ew
  • Odpowiedz