Wpis z mikrobloga

czyli sami pisowcy przyznają się, że zrobili smród wokoł tego zatrzymania bo zaraz wybory. Spalą kraj byle tylko dorwać się do koryta.


ktoś to wyżej opisał ładnie. "Nie ważne, że KO sra ci do ryja, ważne, że wstrętny pis papieru nie podał". Jesteś sekciarzem. Wiem, to boli, ale taka jest prawda. Dałeś się zrobić w bambuko i to jeszcze nie jest zbrodnia. Zbrodnią jest, że mimo oczywistych dowodów na to, że zrobiono
  • Odpowiedz
Może i zabili człowieka ale po co o tym rozmawiać, nie dobra to jest.


@lenanela: przecież mówimy o aresztowaniu, które miało miejsce w marcu a wypłynęło teraz a nie o tym zabitym. Ty dopiero robisz fikołki dopasowując co ci się podoboa pod swoje tezy
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: ja w sumie jestem ciekawy co on właściwie wiedział. Czy to była krótka notka typu "2 żołnierzy zostało zatrzymanych w związku z podejrzeniem popełnienia art. XYZ" czy raczej dokładny opis sytuacji.
  • Odpowiedz
Te infa kontekstowe to się udały Elonowi :D


@michaqal: te info kontekstowe jest w pewnym stopniu też rakiem, bo większość ludzi jak widzi takie cos to traktuje to jako prawdę objawioną. A na tym screenshocie jest zawarta wyssana z d--y teza że coś ukrywał. Różnych rzeczy się dzieje setki w każdym miesiącu, minister nie jest od ręcznego sterowania wszystkim i od informowania o wszystkim.

Ukrywać to można wtedy kiedy wszyscy
  • Odpowiedz
@paul772: W międzyczasie Kosiniak wygłosił expose, w którym chwalił wojsko, że wszystko przebiega zgodnie z planem na granicy i ochy i achy jak pod jego rządami wszystko w MONie jest sztywniutko. To chyba mijał się z prawdą, nie informując o aresztowaniu w kajdankach 3 żołnierzy, z których dwóch ma postawione zarzuty? To jest jednak niezgodne z planem działania na granicy?
  • Odpowiedz
To chyba mijał się z prawdą, nie informując o aresztowaniu w kajdankach 3 żołnierzy, z których dwóch ma postawione zarzuty? To jest jednak niezgodne z planem działania na granicy?


@michaqal: a to jest sprawa publiczna, żeby wszem i wobec głosić że ktoś ma postawione zarzuty? XDDDD każdy przełożony ma upubliczniac sprawy sądowe swoich funkconariuszy? XDDD
  • Odpowiedz