Wpis z mikrobloga

Ostatnio naszła mnie mała rozkmina, warto jest się pakować w związki w wieku 30 lat gdy pierwszy i ostatni raz było się z kimś 12 lat temu? Taki szkolny gówno związek przez pół roku.

Poza tym że czasami łapie mnie depresja, a w robocie wysyłają mnie na przymusowe urlopy bo nawet ich nie rezerwuje i wykorzystuję każdy wolny czas na podróże po innych krajach to zbytnio sensu nie widzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) najbardziej mnie nurtuje jak to jest z kimś mieszkać, dostosowywać się w pewnych sprawach i inne bzdety.



#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski trochę #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zyciowerozkminy #zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Martenzyt_waleczny poza nudą na codzień i szukaniem sobie rozrywek na siłę to problemu nie mam. Bardziej problem leży w tym że mieszkam w innym kraju i zbytnio alternatyw nie mam ale tak jest wszędzie a byłem w 21 krajach. Stąd ta rozkmina bo w sumie to nie wiem jak to jest być w związku a po tylu latach to nawet sobie tego nie wyobrażam.

@Qullion człowiek się starzeje w wieku
  • Odpowiedz
warto jest się pakować w związki w wieku 30 lat gdy pierwszy i ostatni raz było się z kimś 12 lat temu?


@FeyNiX: tak - żadne hobby, praca, ćwiczenia na siłce nie da nigdy tyle przyjemności co miły czas spędzony z fajną laską. Dasz radę.
  • Odpowiedz
  • 0
@2-aminopirydyna niemal całe życie (30 lat) żyłem sam i się przyzwyczaiłem także to nie problem.

@smallboobslover stąd te pytanie bo całe życie szukałem sobie alternatyw i nawet było OK tylko że powoli gówno się robi tu gdzie mieszkam (jak wszędzie zresztą) i takie rozkmina mnie naszły bo w sumie doświadczenia nie mam a siedząc w domu to albo gdzieś wyjeżdżałem albo grałem w gry lub szedłem do roboty ale jakoś
  • Odpowiedz