Wpis z mikrobloga

najwieksza beka jest z szymona hołowni xD gość dostał fuchę po znajomości od donalda tuska (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz marszałkiem sejmu xD #!$%@? że przed mam talent znało go w ogóle 14 osób w polsce xD łatwa fucha i nikt ci nic nie wypomni bo nikt się nie zna xD

fart i pech życia to pojawienie się marcina prokopa xD nagle #!$%@? z #!$%@? pojawił się w mam talent i zrobił się problem xD po pierwszej edycji taki był sukces że na następnych edycjach to szymon hołownia dopiero uczył się dykcji i że niby odczytuje coś z tego monitora i analizuje najlepszy występ xD no #!$%@? mnie kariera tego typa, teraz poważny członek prezydium sejmu, marszałek sejmu xD #!$%@? się wstrzelił bardziej niż prokop
#pasta #bekazlewactwa #polityka
DocentJanMula - najwieksza beka jest z szymona hołowni xD gość dostał fuchę po znajom...

źródło: IMG_6950

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula:

Sejm odwołuje i wybiera Marszałka Sejmu bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów, w jednym głosowaniu.

no, tusk mu załatwił, fajna dezinformacja
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula to jest nie porozumienie jakim cudem ten pajac dostał się do sejmu na marszałka. No ale polaczki są jak: hehe halynka patrz jaki śmieszny ten strim z tego sejma jak pan kotłownia zabawnie se mówi. Dobrze jest halynka trza się uśmiechać pacz jaki zabawny
  • Odpowiedz
@vieveble: Hołownia jest o trzy poziomu ponad tym pisowskim barachłem, które okupowało fotel marszałka przez ostatnie 8 lat. Nie wspominając o Tobie, który nie potrafisz nawet napisać słowa "nieporozumienie" pomimo posiadania w dyspozycji takiej technologii jak autokorekta.
  • Odpowiedz
@Magiel-19 o nie ktoś źle napisał jakiś wyraz. Koniecznie muszę się do tego #!$%@?ć bo to mój jedyny argument w dyskusji. Idź tam lizać dupe tvnowskim pajacom
  • Odpowiedz
@Magiel-19 a wybacz właśnie widzę że jesteś p0wskim ułomkiem dlatego wybaczam ci brak argumentów i #!$%@? się do tak nie istotniej rzeczy jak pisownia konkretnego wyrazu. Nie mniej wydupiaj na czarno
  • Odpowiedz