Wpis z mikrobloga

Od ponad 2 lat mam deja vu. Jestem pewny, że sytuacje na które natrafiam już się kiedyś wydarzyły. Niestety, nie pamiętam co ma się wydarzyć ani w którym momencie nas cofa w czasie. Tylko raz się zdarzyło, że wiedziałem co się zdarzy i dzięki temu uniknąłem jednej kłopotliwej sytuacji.

#bog #fizyka #schizofrenia
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murdoc A wiesz coś więcej na ten temat? Rozmawianie o tym problem rozwiązuje, udawanie że go nie ma go pogłębia, zauważyłem z doświadczenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TheSio Pojutrze postaram się napisać post o prawdziwym 'błędzie Matrixa". I pomimo tego, że się nie da, to i tak niektórzy będą próbować to racjonalnie wytłumaczyć. Nie winię ich za to, oczywiście.
  • Odpowiedz
@Ptak888: Oznacz mnie jak będziesz dodawał o tym błędzie matrixa ;)
Ogólnie za dzieciaka miałem od ciula deja vu, co chwilę coś przyśnionego się działo. Teraz bardzo rzadko się to zdarza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krystekw2 Sny i myśli to sfery w które też nam te dziwne stwory zaglądają i mieszają czasem (u mnie bardzo często :/). Generalnie, jesteśmy dla nich jak pojazdy, one patrzą naszymi oczyma i nie tylko. Też mam dziwne wspomnienia z dzieciństwa, które jestem pewny że się wydarzyły. Jako, że te stwory potrafią manipulować czasem, to pewnie #!$%@?ły, a potem cofnęły czas i nie dopuściły później do tych zdarzeń. Ja wiem, że to
  • Odpowiedz
@Ptak888: może żyjesz w tak zwanym timeloop. poprostu gdy odradzasz sie na nowo to dokladnie w tym samym czasie i miejscu, to też zycie przechodzisz takie same na nowo. a deja vu to takie przypominanie sie poprzednich żyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Naparstek Kiedyś mi przybliżono pewne "wspomnienie" - jak jest się wprowadzanym do pewnego pomieszczenia, uczucie smutku i złości, bo zna się to miejsce, i słowa "O nie, tylko znowu nie to!", i ma się wrażenie że zaraz się odbędzie jakąś karę. Nie chcę tego przechodzić, tak jak chcę się pozbyć tzw. schizofrenii, bo uniemożliwia normalne szczęśliwe życie i boję się, że mnie niedługo zabije albo znowu cofnie w czasie.
#!$%@?, o tym
  • Odpowiedz