Wpis z mikrobloga

@A_R_P: Jak dzięki niemu przestałem całkowicie pić (nie, że miałem problem alkoholowy, tylko po prostu to niezdrowe), tak tutaj odwalił. Tłumaczyć go może to, że ma spaczone patrzenie przez swojego ojca, który był uzależniony od zdrady jego matki ale z tym co tu mówi się nie zgodzę
  • Odpowiedz
@A_R_P: kiedyś spotkałem się z poglądami jednej kobiety, która twierdziła, że wszystkie niepowodzenia w związku są winą faceta bo to facet podrywa i wybiera więc jak wybrał źle to jego wina
Soothsayer - @ARP: kiedyś spotkałem się z poglądami jednej kobiety, która twierdziła,...

źródło: myśli

Pobierz
  • Odpowiedz
@A_R_P: Jak nie wiesz że meżczyźni jakby mogli to by chodzili do łóżka codziennie z inną to mało masz w główce laska.
  • Odpowiedz
@A_R_P: panowie zapomnieli, ze dziś kobieta nie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa od swojego mężczyzny ponieważ zapewnia jej to bezpieczeństwo państwo socjalne. Dziś kobieta nie musi nawet wchodzić w związek ponieważ bez problemu znajduje prace gdzie sama zapewni sobie poczucie bezpieczeństwa. Panowie mają myślenie sprzed 30 lat, są już starzy i nie zauważają zmian społecznych jakie następują.
  • Odpowiedz
@A_R_P: podsumowując:
facet zdradza bo szuka zabawy i budowania własnego ego
kobieta zdradza bo jej facet nie daje jej poczucia bezpieczeństwa

tymczasem
  • Odpowiedz
Jak dzięki niemu przestałem całkowicie pić (nie, że miałem problem alkoholowy, tylko po prostu to niezdrowe)


@krystekw2: odczułeś jakieś pozytywne zmiany?
  • Odpowiedz